2733
2734

اسی من مانتو خریدم

شلوار میخوام یادداشت کن سایز ۳۸

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اها نه بابا اونام تعارف میکنن بعضیاشون یکم منهی میکنن سایزشونو روزی ۲۵ نفر کمک میخوان برا لاغری  ...

وآ چرا باید کسی دروغ بگ اصن؟

😑مگ کسی اینجا کسیو میشناسع ک بخواد دروغ بگ؟

بعدش مگ هرکی لاغرتر باشه بهش مدال میدن؟

بعدشم هرکی تاپیک لاغری میذاره ک نباید حتماخیلی چاق باشه من خودم سایزم 38 ..60کیلوام ولی بازم درگیر رژیم و لاغریم دوس داشتم 3 4 کیلو کم کنم

fateme.shj77_@ بچه ها ایدی اینستاگراممه لطفامنولایک‌ نکنییید  مچکرررررررم  
2740
چشم گلم چه رنگی باشه؟

مشکی کتون راسته بی زحمت😂

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
گریه نکن بابا اندامت آرزوست😂😂😂😂

من قدم کوتاهه

156 در 70 کیلو  تازه استخوانامم درشته

تو مایه های باب اسفنجی تصور کن  

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
وآ چرا باید کسی دروغ بگ اصن؟ 😑مگ کسی اینجا کسیو میشناسع ک بخوار دروغ بگ؟ بعدش مگ هرکی لاغرتر باشه ...

منم سایزم ۳۸ ۳۶ تو رژیمم

من قدم کوتاهه 156 در 70 کیلو    تازه استخوانامم درشته تو مایه های باب اسفنجی تصور کن &nb ...

من ۱۵۷😰

۵۴.۵ شده بودم الان رژیمم ۵۲.۷۰۰

2706