2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عکس بزار پربازدیدم میشی حالشو ببر 

😐واقعا؟ فک نمیکردم بخوای 😂😂

میخای عکسه سایز لباسو بزارم 

عکس قدی خیلی کم دارم اکثرا سلفین

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           
2731
اسی ایشونم منتو میخواد یادداشت کن یادت نره  

باشه عزیزم دارم لیست آماده میکنم🤣🤣

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
😐واقعا؟ فک نمیکردم بخوای 😂😂 میخای عکسه سایز لباسو بزارم  عکس قدی خیلی کم دارم اکثرا سلفین

نه بابا قبولت دارم حالا از هر ۱۰ نفر ۳ نفرم ۳۸ هستن ولی بقیه حتماا دروع میگن 🤣🤣

خو نگن مگه اجباره دروغ بگن 

نگفتم دروغ ميگن 

منظورم اين بود اونايي كه سايز پايين هستن راحت اعلام ميكنن سايزاي بالا نه روشون نميشه بيان بگن

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
نگفتم دروغ ميگن  منظورم اين بود اونايي كه سايز پايين هستن راحت اعلام ميكنن سايزاي بالا نه روشو ...

اها نه بابا اونام تعارف میکنن بعضیاشون یکم منهی میکنن سایزشونو روزی ۲۵ نفر کمک میخوان برا لاغری 

۳۶ جذبمه و فیت

اما چون تو بیرون چادریم و تو خونه  جایی بریم چادرمو درمیارم یکم ازاد تر میگیرم که نچسبه ۳۸

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706