2733
2739
عنوان

بیاید یکم درددل کنیم از سختی بچه داری

| مشاهده متن کامل بحث + 1215 بازدید | 134 پست
 پسر منم متولد مهرماه ۹۵ هستش.خیییلی تو خونه بهم چسبیده ست ،ناهار به سختی درست میکنم انقددد که ...

دختر منم دقیقا همینجوریه یه صندلی براش گذاشتم نزدیک سینک .میره روش وایمیسه و میگه شیر رو باز کن ظرفا رو بشورم .یا میگه دستمال بده گاز رو تمیز کنم .اگه بهش ندم غوغا میکنه😂 دو سال و یک ماهشع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بنظر من بچه گریه نکنه و نق نزنه.اما هرچقد خواست بازی کنه 

اخ اخ گفتی😰😰

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

تو یه تاپیک دیگه میگفتم جاریم دخترشو جوری بار اورده که خودش پستونکشو میزاره دهنش میره تو جاش میخوابه.بگی دست نزن نمیزنه.به وسایل داغ و گرم میگه جییزرز و انگشتشو تکون میده.خودشو بکشه هم جاریم بهش توجه نمیکنه که با گریه کارشو راه بندازه

منم نینیم داره دوماهه میشه شبا تا ۵ بیداره 

صبحم باید بیدار بشم ساعت ۶ ونیم دختر بزرگم باید بره مدرسه تا بخوام دوباره بخوابم ساعت ۱۲ شده دخترم از مدرسه میاد و ناهار میخواد بعدازظهرا هم باید ازش آزمون بگیرم یا دیکته بهش بگم رسما دارم نابود میشم 

ولی مامانا حتما مولتی ویتامین بخورید ،قرص آهن بخورید ویتامین دی بخورید اینا باعث میشه یکم بهتر بتونید شرایط رو تحمل کنید 

2740
دختر منم دقیقا همینجوریه یه صندلی براش گذاشتم نزدیک سینک .میره روش وایمیسه و میگه شیر رو باز کن ظرفا ...

کمک کردناشونم دردسره 😂😂😂.پسر من تا سفره رو جمع کنم زیر سفره ای رو تو خونه برام تکون می ده میاره

می شه دعا کنین 
کمک کردناشونم دردسره 😂😂😂.پسر من تا سفره رو جمع کنم زیر سفره ای رو تو خونه برام تکون می ده میاره

😂😂😂آره بخدا کمک نیست دردسره .تا میام جارو دستی بزنم میگه بده به من و همه آشغالاشو خالی میکنه رو فرش😥

منم نینیم داره دوماهه میشه شبا تا ۵ بیداره  صبحم باید بیدار بشم ساعت ۶ ونیم دختر بزرگم باید بر ...

وای من میگم بذار بچم 7 سالش بشه بعد دومی رو بیارم .اون موقع هم دردسر داره ها .فکر کنم 5 سالگی بیارم بهتره😄

وای من میگم بذار بچم 7 سالش بشه بعد دومی رو بیارم .اون موقع هم دردسر داره ها .فکر کنم 5 سالگی بیارم ...

اره واقعا منم همین فکر رو میکردم الان فهمیدم که اشتباه کردم درسته بچه ی بزرگت دیگه مستقل میشه و کاریت نداره ولی همین مدرسه رفتنشون دردسر جدید هست . 

ایکاش همه شیره خشکاروامتحان کنی بالاخره یکی رومیخوره

به خدا تا سوپرامیل ک انقد گفتن خوبه رو خریدم دکتر گف تا شیش ماهگی همین جوریه بعدا میتونی بهش شیر خشک بدی

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
چند وقتشه؟ شیر گاو که خیلی اذیت میکنه بچه رو

چهارماهه است همه نوع شیر خشک خریدم براش هر چی روخورده بالا اورده بعدشم به شدت دلدرد شده کولیک داره تا شیش ماهگی بهس میدم بعد قراره شیر خشک بهش بدم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2706