2737
2739

بچه ها من خیلی کمبود خواب دارم امروز داشتم غش میکردم از خواب....بچمم خیلی شکمش کار میکنه نمیدونم بخاطر دندونه یا نه... و اینکه کمر و پاهام خیلی درد میکنه کلن خیلی داغونم از لحاظ بدنی....بچمم داره کم کم شیر خشکی میشه اعصابم خرده دیگه سینه نمیگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای منم خسته شدم کولیک بچم تازه خدب شده ولی ن مث قبل متاسفانه اصلا رو پام نمیخابه همش جیغ میزنه تو گهواره هم وا نمیسته فقط روی دستم میخابه تکونش بدم دستام شکسته شیر خودمم کم شده خوراکش زیاده هیچ شیر خشکی هم به حالش نیفتاد مجبور شدم شیر گاو بهش بدم 😞😞

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

وای نگو😢😢😢

من ده کیلو کم کردم از بی خابی و اینکه بچم شیطونه همش باید بدووم دنبالش

اعتراف میکنم بچه که بودم بارهاخودمو به مریضی زدم که نرم مدرسه ولی هنوز تو این فکرم اون دکتری که منو معاینه میکرد برام دارو تجویز میکرد مدرکشو ازکجاگرفته بود😐🤔

پسر من 9 ماهشه. شب تا صبح بیداره ولی گریه نمیکنه. سرحال

6 صبح میخوابه تا 1 ظهر

ولی من دو تا بچه دیگه هم دارم. نمیتونم بخوابم. صورتم پیر شده

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 

خواهرم من چی بگم که دوقلو دارم وبچهای شیطون وکم خواب بزرگم امروز با روروئک رفته پای بخاری دستشو سوزونده دم به دیقه کهنه هاشون خیس دم به دیقه ع ن کردن حالم بدو خسته وداغون شب شیر میخان سینمو نمیگیرن 😖بدخواب بدحمام 

2738

کمبود خواب..پاهام داره داعون میشه همه ش باید بغل کنم راه برم..۱۵ کیلو کم کردم..خونه داری غذا بچه داری

.به زور باید برم حمام..شهر غریبم هیچکس کمکم نیست..داغونمممممم ..۴ ماه کولیک بعدش رفلاکس..شب بیداری..داغونمممم..ولی از خدا خواسته بودم فقط بچه مو سالم بده همه سختیهای بعدشو به جون میخرم..☺پس خداروشکر😒😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

من از بیخوابی اذیتم

ازینکه عوضش میکنم و تا میام بشینم میگه فرت و باز دستشویی

باز عوض میکنم باز...

خدااا😣😣😣😣

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

من دو تا دارم خدا حفظشون کنه اولی شش سالشه و هیچ زحمتی برام نداره اما دومی که ۲ سالشه😭😭😭 گاهی وقتا دیوونم میکنه

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
خواهرم من چی بگم که دوقلو دارم وبچهای شیطون وکم خواب بزرگم امروز با روروئک رفته پای بخاری دستشو سوزو ...

الهی بگردم ایشالا زودتر بزرگ شن مستقل شن خستگیو از تنت در بیارن

من از بیخوابی اذیتم ازینکه عوضش میکنم و تا میام بشینم میگه فرت و باز دستشویی باز عوض میکنم باز... ...

😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706