2737
2734

من چندماه ديگه تازه مي خوام اقدام كنم

مي خوام تا گرونتر از نشده يه سري چيزا رو بگيرم

مثل لباس نوزادي

ميشه قيمت بديد

حدودي هم خوبه

مررسي عزيزان دل🥰🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان خانواده من رفتن خرید کنن مغازه دار گفته اسفند دیگه جنس خارجی وارد نمیشه...  منم بهشون میگ ...

بخرر حتما، هم بعد عيد گرونتر ميشه هم ديگه جنساي خوب نيست

خدا خانوادتو نگه داره براتون❤️

2738
چه جالب منو شما دقیقا باهمه بارداریمون😊

عزیزم....

تو خرید کردی من خودم حوصله ندارم اما مادر و خواهرم هر روز تو سیسمونین الان زنگ زده ست کالسکه و کریر و بردارم بهش فش دادم گفتم چرا انقدر عجله دارین گفت برو بابا ما که یه عالمه چیز میز خریدیم

دخترم تمام زندگی من

من لباس برا بیرونش خریدم دستی هشتاد. نود. 

پنج تیکه هاشو دستی صدوبیست خریدم. یه سری پنج تیکه دستی هفتادم خریدم اونام جنس خوبن. یه کاپشن سرهمی برا بدو تولدش تا سه ماهگیش شد صدو پنجاه. کلا لباس بچه خیلی گرونه. حدود سه چهار تومن هزینه لباساش میشه فقط. الیته من تا یکسالگی خریدم که بعد دیگه هر چی جدید دیدم بخرم. بعضیا تا هفت سالگی میخرن که مسلما خیلی هزینش بیشتر میشه

دخترم و باباش دنیای منن😍😍😍
عزیزم.... تو خرید کردی من خودم حوصله ندارم اما مادر و خواهرم هر روز تو سیسمونین الان زنگ زده ست کال ...

من اوبارداریم کالسگه کریر خریدم دو خورده ایی خارجی تو مرداد ماه الان شده شیش تومن

2706