2737
2734
عنوان

کیا خیلی دیر متوجه بارداریشون شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 30332 بازدید | 102 پست
اوهوم این ماهم پریود شدم😂 قسمت نیست دیگه

ولی این ماه واقعا دلم میخاد اگه بچه نیست پریود بشم که از بلاتکلیفی در بیام😞

ایشالا ماه بعد نتیجه میگیری

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍
برو پیش دکتر برات بنویسه بهشون بگو دکتر گفته اگر خیلی وقته عقب افتاده حتما برو چه زودی از بلاتکلیفی ...

اره واقعا هر جوری شده میرم 

دارم دیونه میشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی این ماه واقعا دلم میخاد اگه بچه نیست پریود بشم ...

عزیزم حست کاملا درک‌میکنم🥰 انشالله که باردار باشی گلم، ولی کلا نبودی هم خودت بزن به بیخیالی چون استرس باعث میشه نطفه تشکیل نشه، انشالله که بیای تاپیک بارداری بزنی😍 من که این ماه همه علائم مثل بارداری بود که قبلا اصلا نداشتم اما خب نشد دیگه منم ناراحت نشدم شاید وقتش نیست

دختری در من ساز امیدواری مینوازد 💫🎻                       🦄🐰animal lover🐶🐥                                                                              aphrodite 🧚🏻‍♀️
2728

ولی من اینجا دبدم یه خانمی نوشته بود اخرین پریودش مرداد بود اما تا مهر ماه نه ازمایش نشون داده بود بارداره نه بی بی چک

دختری در من ساز امیدواری مینوازد 💫🎻                       🦄🐰animal lover🐶🐥                                                                              aphrodite 🧚🏻‍♀️
ماماهم سونو مینویسه یا نه  فقط متخصص

مینویسن

2738
عزیزم حست کاملا درک‌میکنم🥰 انشالله که باردار باشی گلم، ولی کلا نبودی هم خودت بزن به بیخیالی چون است ...

استرس که ندارم 

ولی فکرش از سرم نمیره بیرون 

اره واقعا هر جوری شده میرم  دارم دیونه میشم

دور از جون ایشالله باردار باشی عزیزم

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
قبلا سابقه داشتم ولی یکسال دقیق بودم  هر چی به شوهرم میگم بریم دکتر میگه نه صبر کن😑خودمم تنها ...

عزیز دلم خیره انشالله

ولی حسم بهم میگه مهمون کوچولوت تو دلت جا خوش کرده

مواظبش باش 

استرس نداشته باش

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
یه هفته پیش دادم کمتر از 10 بود ولی پری نمیاد

شک ندارم بارداری 

بد به دلت راه نده 

فقط یکم دیرتر شکل گرفته کوچولوت

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
عزیز دلم خیره انشالله ولی حسم بهم میگه مهمون کوچولوت تو دلت جا خوش کرده مواظبش باش  استرس ند ...

خودمم همین حس و دارم 

😥و ایشالا که نی نی باشه