2733
2734
عنوان

کیا خیلی دیر متوجه بارداریشون شدن؟

30332 بازدید | 102 پست

کسی بوده با وجود بی بی و از منفی باردار باشه و با سونو فهمیده باشه؟؟

توروخدا جواب بدین 

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍

دخترعمه من2ماهه بود فهمید میگفت حتی پریود هم میشدم فقط خیلی حالش بد بود وبالا میاورد رفت آزمایش داد باکمال تعجب بارداربود.

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه ملوسک خودمونی کهههه

عزیز دلم چندروز عقب انداختی؟؟؟

روز چندم آز دادی؟؟؟؟

یه آز دیگه بده

انشالله که خیره عزیزم

برلت آیة الکرسی میخونم

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
2731

زندایی من  یک هفته بعدموعدش بی بی منفی شد بیخیال شدرفت موهاشورنگ کردرفت عروسی ۱۰روزبعدش حالت تهوع گرفت رفت آزمایش وبتاش بالای۱۰۰۰بود سونوهم۱۰هفته رونشون داد

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
عه ملوسک خودمونی کهههه عزیز دلم چندروز عقب انداختی؟؟؟ روز چندم آز دادی؟؟؟؟ یه آز دیگه بده انشالل ...

😀🙋خوبی عزیزم

14 روزی میشه یه هفته پیش از دادم منفی بود 

دیشبم بی بی زدم منفی و عجیب حس میکنم باردارم 

البته اگه 30 روزه حساب کنم 18 روزه عقب انداختم 

وایی خیلی ممنون منم واسه شما میخونم

من قلب بچمم تشکیل شده بود تازه فهمیدم

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
2740
😀🙋خوبی عزیزم 14 روزی میشه یه هفته پیش از دادم منفی بود  دیشبم بی بی زدم منفی و عجیب حس ...

فداتم عزیزم 

انشالله که بارداری جونه دلم

دوباره آز بده

سابقه تاخیر داشتی؟؟؟؟

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
فداتم عزیزم  انشالله که بارداری جونه دلم دوباره آز بده سابقه تاخیر داشتی؟؟؟؟

قبلا سابقه داشتم ولی یکسال دقیق بودم 

هر چی به شوهرم میگم بریم دکتر میگه نه صبر کن😑خودمم تنها نمیتونم برم 

به مامانمم میگم یه جوری نگاه میکنه و میگه چقد هولی😐صبر کن صبرررر😤

واقعا دارم دیووونه میشم دلم میخاد یه سونو برم 

از و بی بی هاتم منفی بود؟ چجوری فهمیدی اخرش

من پریودم عقب افتاده بود ولی اهمیت نمیدادم چون گفتم از استرسه اخه نزدیک عروسیم بود شوهرم از قیافم فهمید که چرا قیافت یه جوریه الکی رفتیم داروخانه بی بی چک گرفتم بعد دیدم دو تا خط افتاد فرداش هم رفتم ازمایش باردار بودم سونوگرافی هم همون روز رفتم که دکتر گفت قلب بچتم تشکیل شده من نه هفته بودم من خیلی پرت بودم ولی خب راستش فکر بچه هم نمیکردم

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
من پریودم عقب افتاده بود ولی اهمیت نمیدادم چون گفتم از استرسه اخه نزدیک عروسیم بود شوهرم از قیافم فه ...

اها پس بی بی مثبت بوده 

مال من همش منفیه 

ولی پریودم نمیشم

عزیزم من خیلی زود متوجه بارداریم شدم...

با بی بی چک مثبت و بعد آز مثبت...

ولی شنیدم کسایی که بی بی چکشون منفی بوده ولی آز مثبت...

شما دادی آزمایش؟

پسرم قلب منه❤ دخترم نفسمه❤