2737
2739
عنوان

کیا خیلی دیر متوجه بارداریشون شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 30332 بازدید | 102 پست
اها پس بی بی مثبت بوده  مال من همش منفیه  ولی پریودم نمیشم

ازمایش دادی ؟؟ سونوگرافی رفتی؟؟ اینا را برو خیال خودتو راحت کن.

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم من خیلی زود متوجه بارداریم شدم... با بی بی چک مثبت و بعد آز مثبت... ولی شنیدم کسایی که بی بی ...

یه هفته پیش دادم کمتر از 10 بود ولی پری نمیاد

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍
ازمایش دادی ؟؟ سونوگرافی رفتی؟؟ اینا را برو خیال خودتو راحت کن.

میخام برم سونو شوهرم و مامانم میگن زوده 😐

واقعا چرا مامان اینجوری میگه 😒

منم ماه پیش حدود ۱۴،۱۵ روز عقب انداختم اما باردار نبودم، موقع اقدام انگاری پریود عقب میافته 

دختری در من ساز امیدواری مینوازد 💫🎻                       🦄🐰animal lover🐶🐥                                                                              aphrodite 🧚🏻‍♀️
2738
کیست نداری؟؟! من یکسال  دقیق منظم بود ۲۴ هرماه اونم صبح  باردار شدم کیست بزرگ شکلاتی باع ...

سه ماه پیش سونو واژینال شدم نداشتم

الان پریود شدی؟

اوهوم این ماهم پریود شدم😂 قسمت نیست دیگه

دختری در من ساز امیدواری مینوازد 💫🎻                       🦄🐰animal lover🐶🐥                                                                              aphrodite 🧚🏻‍♀️

من این ماه تازه کیت تخمک گذاری هم گذاشتم اما نخواد بشه نمیشع دیگه🤨

میخام برم سونو شوهرم و مامانم میگن زوده 😐 واقعا چرا م ...

برو پیش دکتر برات بنویسه بهشون بگو دکتر گفته اگر خیلی وقته عقب افتاده حتما برو چه زودی از بلاتکلیفی درمیای

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..