2737
2734

از نظر شما کدام سبک موسیقی دارای طرف داره بیشتری هست!؟

تعداد رای : 25
نظرسنجی
پاپ
22
88%
سنتی
2
8%
رپ
0
0%
راک
1
4%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه‌ها راک چیه می‌شه یه مثال بزنین؟ اون سبکی که فرهاد می‌خونه راکه؟

رضا یزدانی،کاوه یغمایی

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2728
2740
بچه‌ها راک چیه می‌شه یه مثال بزنین؟ اون سبکی که فرهاد می‌خونه راکه؟

عزیزم راک به معنای صخره هست(چیز سفت و محکم)

تو این سبک از ادوات موسیقی و ریتم ها و تنظیم هایی استفاده میشه که اصطلاحا بهشون پیگن محکم

مثل گروه متالیکا و البوم وان

مثل کارهای اول متین دو حنجره یا کارهایی که توشون گیتار برقی رو مخه...

کارای فرهاد هم نوعی موسیقی تلفیقی بین پاپ و بلوزه(یه شبه سبکه)

مخصوصا کارهای انگلیسیش (قبل انقلاب)

البته من کامل نمیدونم ای و ای کاش  دوستان توضیح درست تر بدن

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...

هرچی سخیف تر پر طرفدار تر.

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
عزیزم راک به معنای صخره هست(چیز سفت و محکم) تو این سبک از ادوات موسیقی و ریتم ها و تنظیم هایی استفا ...

جان دلم خیلی سپاس‌گزارم از توضیحاتتون... بله متوجه شدم خیلی لطف کردید🌹🌹🌹

💙صدا کن مرا... 
جان دلم خیلی سپاس‌گزارم از توضیحاتتون... بله متوجه شدم خیلی لطف کردید🌹🌹🌹

خواهش زهرا جان شب خوبی داشته باشی

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...
2706