2737
2739

از نظر شما کدام سبک موسیقی دارای طرف داره بیشتری هست!؟

تعداد رای : 25
نظرسنجی
پاپ
22
88%
سنتی
2
8%
رپ
0
0%
راک
1
4%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه‌ها راک چیه می‌شه یه مثال بزنین؟ اون سبکی که فرهاد می‌خونه راکه؟

رضا یزدانی،کاوه یغمایی

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2728
2738
بچه‌ها راک چیه می‌شه یه مثال بزنین؟ اون سبکی که فرهاد می‌خونه راکه؟

عزیزم راک به معنای صخره هست(چیز سفت و محکم)

تو این سبک از ادوات موسیقی و ریتم ها و تنظیم هایی استفاده میشه که اصطلاحا بهشون پیگن محکم

مثل گروه متالیکا و البوم وان

مثل کارهای اول متین دو حنجره یا کارهایی که توشون گیتار برقی رو مخه...

کارای فرهاد هم نوعی موسیقی تلفیقی بین پاپ و بلوزه(یه شبه سبکه)

مخصوصا کارهای انگلیسیش (قبل انقلاب)

البته من کامل نمیدونم ای و ای کاش  دوستان توضیح درست تر بدن

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...

هرچی سخیف تر پر طرفدار تر.

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
عزیزم راک به معنای صخره هست(چیز سفت و محکم) تو این سبک از ادوات موسیقی و ریتم ها و تنظیم هایی استفا ...

جان دلم خیلی سپاس‌گزارم از توضیحاتتون... بله متوجه شدم خیلی لطف کردید🌹🌹🌹

💙صدا کن مرا... 
جان دلم خیلی سپاس‌گزارم از توضیحاتتون... بله متوجه شدم خیلی لطف کردید🌹🌹🌹

خواهش زهرا جان شب خوبی داشته باشی

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...
2706