2733
2739
عنوان

از کجا بفهمیم ملیت مون مال کجاست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8117 بازدید | 179 پست
نه منظورم این دهن به دهن میچرخه مادرم من اصالتا روس خوب این دهن دهن به نسل ها گفته شده که میدونیم

عه مثل دخترعموی منه 😊 

اره خب ولی چیزی نقل نکردند حتی من این موضوع رو هم با هزار بدبختی و تحقیق پیدا کردم. 

من پوستم قرمزه.چهرم کم مو هس ی دوستی داشتم همیشه میگفت تو ب ایرانیا نمیخوری.مثل دخترای اوکراینی هسی.یا میگفت ب شمالیا میخوری.من جنوبی هستم.همیشه ب این فکر میکردم شاید از ی نژاد دیگه باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جانم 😁 السلام علیکم 

سلام علیکم   

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2728
ما که شجره نامه نداریمم داریم حرص میخوریم‌ که جا قحطی بود افتادیم‌اینجااا!!!😁😁

شما ندارین نمیدونید کجایی

ولی ما داریم خدا از جد بزرگوارم ن نگزره اللهی 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
چه فایده الان فقط داریم حرص میخوریم که اینجا ما چکار میکنیم اگه اونجا بودیم بهترین زندگی داشتیم ولی ...

نه اینجوری هم فکر نکن همه جا بدی داره ! همه جاااا

بالاخره اونجا هم بودی مشکلات خودتو داشتی

2738
اره منم همونو میگم

من که باورش نکردم ,آخه مگه ميشه؟؟

مصريان باستان اعتقاد داشتند پس از مرگ تنها دو سوال ازآنها  پرسيده ميشود:آيا شادى را يافتى؟؟؟؟؟؟.........آيا شادى را آفريدى؟؟؟
ما که شجره نامه نداریمم داریم حرص میخوریم‌ که جا قحطی بود افتادیم‌اینجااا!!!😁😁

همه جا مشکلات خودشو داره 

مصاحبه با مردم کره رو ببین میگن هر جا بریم جز کره

2706