2737
2734
عنوان

از کجا بفهمیم ملیت مون مال کجاست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8117 بازدید | 179 پست
😂😂😂 من از انسانی میرم ژنتیک بخونم 😂😂😂😂 چقدرم دوست دارم !!!!! 😩

من رشتم تجربی بود و ژنتیکم عااالی ولی ادامه ندادم 😆😆😆

کلاً مبحث خیییلی جالب و تامل برانگیزیه خدااایی🤔🤔

الان یه سرچ ساده کردم‌تا اینجا که همه ی ویژگی های آریایی هارو داشتم . 😁😁😁

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
در مورد نژاد فرانسه و اینکه چه ویژگی هایی دارند تحقیق کنید درباره زبانشون ببینید چه حسی دارید ایا کش ...

توجهم خیلی جلب شد عزیزم حتما پیگیری و مطالعه میکنم اینجا نتیجشو میگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در مورد نژاد فرانسه و اینکه چه ویژگی هایی دارند تحقیق کنید درباره زبانشون ببینید چه حسی دارید ایا کش ...

الان تو گوگل ترنسلیت فرانسه آلمانی رو گوش کردم

واقعا حس میکنم فرانسه رو میفهمم جی میگه با اینکه اصلا بلد نیستم از قبل  

الان تو گوگل ترنسلیت فرانسه آلمانی رو گوش کردم واقعا حس میکنم فرانسه رو میفهمم جی میگه با اینکه اصل ...

احتمالا نسلتون به فرانسه میخوره پس بازم تحقیق کنید البته 

2728
من رشتم تجربی بود و ژنتیکم عااالی ولی ادامه ندادم 😆😆😆 کلاً مبحث خیییلی جالب و تامل برانگیزیه خدا ...

😂😂😂 من چهارماه تجربی خوندم عوص کردم رشته رو 

گاهی پشیمون میشم گاهی هم نمیشم شاید موفق میشدم شایدم نه 😁

قیافه خانوم هاشونم سرچ کردم با دقت نگاه کردم شبیه هستم واقعا

نسلتون به کدوم شهر میخوره تحقیق کنید ببینید مهاجر داشتیم از فراتسه بیاد اون شهر البته موارد خاص هم وجود داره

2740
😂😂😂 من چهارماه تجربی خوندم عوص کردم رشته رو  گاهی پشیمون میشم گاهی هم نمیشم شاید موفق میشدم ...

من‌ چون عاشق زیست بودم رفتم‌تجربی . خیییلی حس خوبی میداد بهم . 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...

یه  چیز جالب هم که یادم رفت رفت تعریف کنم

شوهرم تو خواب حرف میزنه

چندین بار تا حالا از من پرسیده که خانوم شما فرانسوی هستین؟

یه روز دیگه واقعا حسادتم گل کرد هی سوال پرسیدم مثلا یه خانوم فرانسوی باشه چیش برات مهمه تو خوابت اینو از من می پرسی 

گفت واقعا رویای بچگیش این بوده با یه خانوم فرانسوی ازدواج کنه و همیشه فکر میکرده واقعا اینجوری میشه تا اینکه تو دانشگاه از من خوشش میاد

شاید بی ربط باشه ولی بنظرم یه روابط عجیبی بین اتفاق ها وجود داره

دی ان ای ؟ مگه انجام میشه و واقعیت داره؟؟؟

یکبا یه پست از بی بی  سی دیده بودم دراین مورد و کاربران گفته بودند درایران هست ولی بسیاااار گرون .امادر خارج ازکشور هزینه اش کمه .بالاخره مهم این هست که واقعیت داره.کاش میشد هرکی دوست داره انجام بده

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇
ما که شجره نامه نداریمم داریم حرص میخوریم‌ که جا قحطی بود افتادیم‌اینجااا!!!😁😁

جاقحطی بود ؟؟ می‌دونی زمانی که اروپایی ها عین قبایل بدوی زندگی میکردند ایران تمدن شهرنشینی داشته سیستم لوله کشی اب داشته اولین چرخ سفالگری رو‌اختررع کرده و‌خیلی چیزهای دیگه  حالا مشکلات زیاده خیلی هم زیاده دلیل نمیشه ملیتت رو بکوبی

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
دوست عزیز ما از نسل یکی از فرزندان حضرت آدم (ع) هستیم .  این همه پیامبر (ع) و (ص) بعد ایشون او ...

یعنی باور میکنید که همه انسان ها ار نسل ادم وحوا بودن؟!!!

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
یعنی باور میکنید که همه انسان ها ار نسل ادم وحوا بودن؟!!!

بله تعدد و تکرر منابع یکی از دلایل اثبات هست یعنی این موضوع در هر قرنی هزارتن نفر و عالم مطرح کردند .

و اینکه ما از نسل یکی از فرزندان ایشان هستیم نه از همشون.

2706