2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینو ۱۱بار بخونید اشتی میکنید ینی من پریشب معجزشو دیدم بدجوری دعوا کردیم گفت فردا طلاقت میدم شب خواب ...

خیلی کوچیکه

نمیشه خوند

شاید امروز نه اما حتما در آینده همه چیز بهتر میشود . توکلم به خداست
اینو ۱۱بار بخونید اشتی میکنید ینی من پریشب معجزشو دیدم بدجوری دعوا کردیم گفت فردا طلاقت میدم شب خواب ...

من که چشمام ندید

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
فدا سرم😂😂اونم عادت کردع

خوشبحالت من آرزومه رو دستش بخوابم ولی شوهرم اجازه نمیده همیشه هم چه قهر باشیم چخ آشتی تا پشتشو نکنه بهم خوابش نمیبره  

برای خونه دار شدن همه جوونا و من یه صلوات مهمون کنید🌹🌹
خوشبحالت من آرزومه رو دستش بخوابم ولی شوهرم اجازه نمیده همیشه هم چه قهر باشیم چخ آشتی تا پشتشو نکنه ...

عادتش بده 

مام اول هیچ کدوم عادت نداشتیم 

ولی الان بدون هم نمیتونیم

مخالف نظرمی ریپلای نکن مگه مجبورت کردن؟😂😂😂

میشه یه عکس واضح تر بذاری؟؟

برای خونه دار شدن همه جوونا و من یه صلوات مهمون کنید🌹🌹
2706