2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من جدا ميخوام ميخوابم كه مياد نميزاره ولي خودش پنج ديقه ام قهر نميكنه 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

الان قهر نیستیم 

ولی در کل نه 

حتی وقتی قهریم باااید دستش زیر سرم باشه

فقط ی بار چند شب پیش در اتاقو بستم نذاشتم بیاد 

تا صبح هیچکدوم خواب نرفتیم

مخالف نظرمی ریپلای نکن مگه مجبورت کردن؟😂😂😂
2738

من قهرم باش.

ما جدا نمیخوابیم ولی شبایی که قهریم هردومون خیلی بد میخوابیم. 

طفلی نیم ساعته خوابش برده چند بار این پهلو اون پهلو شده. از حرصش درست خوابش نمیبره..منم که قهر میکنیم کلا خیلی دیر میخوابم

من قهرم .

ارع جدا میخابم ‌من .

خودش اشتی میکنه😂

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!

من خدالعنت كنه مادرشوهرمو از ديشب بخاطر حرفاي مادرش ازهم قهريم واز صب جروبحث شد و تنها زدم بيرون تو سرما 😔

❄️❄️  كسيكه نبودتوحس نكنه وجودتم حس نميكنه 👌👌
الان قهر نیستیم  ولی در کل نه  حتی وقتی قهریم باااید دستش زیر سرم باشه فقط ی بار چند شب ...

بنده خدا دسش خواب نمیره؟ 😐😵😂

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
2706