2733
2739
عنوان

عشقه برادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 946 بازدید | 26 پست
بگو نمیشناسم در حد چت بود خصوصیاتش نمیدونم ..

خودت قاطی نکن بیخیال باش بعد اگه مزدوج شدن بد از اب دربیاد رو تو خالی میشه خوبم دربیاد بازم میگن بدش گفته باهاش بده و ای حرفا کلا خنثی باش

وای اینقد دوس ددارم برادرشوهرم بگیرتش  .چون اون موقع میفهمن من چ عروس خوبیم براشون .ولی دختره خیلی خوشگله.پرستار هم هست

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا  شوهرت جای تو جواب داد؟:-) بدبخت داداشش ی سوال پرسیده بود! یا نهایت بعد اینکه شوهرت گفت نمی ...

والا ترسیدم شوهرم بفهمه بعددبگه چرا تو دخالت میکنی ؟

چون از بزرگ تا کوچیک خانواده مخالفن .ولی پسره بیچاره آب شده براش

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم
شما شغلتون چیه؟

خانه دار

عزیزم به نظرم کاری نکن بزار هر چی قسمت باشه میشه ماهم همیشه اومدیم کار خیر کنیم هر وقت که این عروس داماد باهم دعوا میکنن طفلک زنگ میزنن به مادر من که آشناشون کرده☹

2740

من موندم تو کار این مادرا و پدر ای سختگیر

آخه چه فایده این کارا رو می کنید مثلا از شکست بچه هاتون جلوگیری می کنید شما خودتون بچه هاتون رو شکستید.😖

زن عموی من ۵ ساله نمیزاره تک پسرش بره خواستگاری دخترخالش،  چون بابای دختره بده و خودش با خواهرش مشکل داره، منم قبول دارم زیاد مناسب نیستند ولی آخه چقدر مخالفت اخه، پسر عموم حتی دیپلم نگرفت الانم فقط کار می کنه اینقدر شکسته شده که نگو. 

وای اینقد دوس ددارم برادرشوهرم بگیرتش  .چون اون موقع میفهمن من چ عروس خوبیم براشون .ولی دختره خ ...

اینجوری نگو عزیزم هیچکس خانوادشو خودش انتخاب نمیکنه خیلی پدرمادرا انقد خوبن بچه نحسه خیلی خانواده هام بدن بچه خیلی خوبه اینک دلیل نمیشه

بهش بگو گفتم نمیشناسمش از این بابت بوده که هیچ چیز دربارش نمیدونم فقط توی یک گروه بودیم تا این حد حرفهای هم که بینمون رد وبدل میشد چیزی نیست که بتونی برای اینده تصمیم بگیری