2733
2734
  کاربر خوبی بودی که

حوصلت نيست حرف بزني ما هم نميفهميم چي ميگي

اگر ب اين تصميم رسيدي ك بايد جدا بشي نذار بازيچه بشي

بعدم اين حرفت نشون ميده ك خودتم نميدوني چكار ميخاي بكني

ميخاي بياد نازت بكشه ك نمياد ميخاي بهش بفهموني من ميرم اگه نازم نخري اونم نميفهمه اگرم بفهمه احتمالا كاري نميكنه

در نتيجه بهتره ك بري ديگه

دوست داشتي تاپيك يكي مونده ب اخر منم بخون شايد بهت كمكي كرد

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واى تو كه خيلى كم سنى يه عالمه شانس جديد ميتونه برات پيش بياد جدا شو ازش حيفى تازه زنشم طلاق داده چرا اونو لايق خودت ميدونى مگه خدايه نكرده عيب و ايرادى دارى؟!

ميدونى اصالت چيه!!!! اينكه اگه تن به  انجام هر كارى نميدى معنيش اين نيست كه نميتونى! بهش ميگن "چهار چوب.   كسى كه تو زندگيش چهار چوب داره يعنى اصالت داره، اصالت رو نه ميشه خريد نه ميشه اداشو دراورد،. اصالت يعنى دلت نمياد خيانت كنى ،دلت نمياد دل بشكنى،دلت نمياد دورو باشى ،دلت نمياد آدما رو بازى بدى،كاش آدما بفهمن كه اينا سادگى نيست اصالته!!!!
واى تو كه خيلى كم سنى يه عالمه شانس جديد ميتونه برات پيش بياد جدا شو ازش حيفى تازه زنشم طلاق داده چر ...

ن ندارم فداتشم فقط چ کار کنم کار دله بی خیالش نمیشه. خیلی جلوش ضعیفم

عاقل باش آخرش چى پايه يه آدمى كه قدرتو نميدون دارى خودتو عذاب ميدى ،حس و حالت و گرفته تازه بهت پيامم نميده ،عزيزم بيخيالش شو ارزش تو بيشتر از ايناس،سعى كن با يكى باشى كه بهت بخوره و آينده خوبى باهم داشته باشين سنشم اصلا بهت نميخوره اصلا

ميدونى اصالت چيه!!!! اينكه اگه تن به  انجام هر كارى نميدى معنيش اين نيست كه نميتونى! بهش ميگن "چهار چوب.   كسى كه تو زندگيش چهار چوب داره يعنى اصالت داره، اصالت رو نه ميشه خريد نه ميشه اداشو دراورد،. اصالت يعنى دلت نمياد خيانت كنى ،دلت نمياد دل بشكنى،دلت نمياد دورو باشى ،دلت نمياد آدما رو بازى بدى،كاش آدما بفهمن كه اينا سادگى نيست اصالته!!!!
2740
5سال کم نیست... 

ن خب پنج سال زیاده من دوساله که سر جمع عقدوعروسیمون بوده یه ماهم تقریبا دوست بودیم ولی خیلی پشیمون از ازدواج باهاش خیییلییی توم اگه باهات بده تمومش کن هرچند میدونم خیلی سخته من خودمم حالم خیلی خرابه ولی میدونم باهاش ایندم نابودمیشه 

ێڪ پاياڹ تلخ  بھتراز ېڪ تلخیہ بـے پایانـہ
دلت میاد واقعا جدا شی 😢؟ 

خیلی دوسشدارما ولی خیلی اذیتم کرده دروغگوعه دست بزن داره راز نگه دارم نیست بچه ننس و خیلی چیزایه دیگه 

ببين اولش سخته ميدونم ولى چند مدت كه بگذره فراموشش ميكنى فقط حواست بخودت باشه تا ذهنت رفت سمتش سريع خودتو مشغول يه چيز ديگه كن ،يا جايه اينكه به اون پيام بدى با يه دوست صميميت با پيامك صحبت كن 

عاقل باش آخرش چى پايه يه آدمى كه قدرتو نميدون دارى خودتو عذاب ميدى ،حس و حالت و گرفته تازه بهت پيامم ...

اره پیرمرد صداش میزنم ب شوخی     دعام کن 

خیلی دوسشدارما ولی خیلی اذیتم کرده دروغگوعه دست بزن داره راز نگه دارم نیست بچه ننس و خیلی چیزایه دیگ ...

اها واس من خوبه هرچقد فش میدم 😓 😓 بروش نمیاره فقط یهو میزاره میره 

ان شالله زندگی بهتری تجربه کنی عزیزم 

اها واس من خوبه هرچقد فش میدم 😓 😓 بروش نمیاره فقط یهو میزاره میره  ان شالله زندگی بهتری تجرب ...

مرسی توم همینطور عزیزم 

2706