2733
2739

يه چيزى منم مثله تو بودم عزيزم يه دوست خوب دارم كه وقتى دلم واسه عشقم تنگ ميشد به اون پيام ميدادم اونم با مسخره بازى و غلط كردى و اين حرفا نميذاشت بهش برگردم،اون موقع عا خيلى كمكم كرد البته الان با عشقم ازدواج كردم ولى بخاطر نارضايتى خانوادم خيلى اذيت شدم،ولى همسر من تنها ايرادش اين بود كه غريبه بود مادرم بخاطر همين مخالف بودو ما بايد از هم جدا ميشديم ،ولى وصعيت تو فرق ميكنه اكه  يه كم فكر كنى متوجه ميشى خودتو اذيت نكن

ميدونى اصالت چيه!!!! اينكه اگه تن به  انجام هر كارى نميدى معنيش اين نيست كه نميتونى! بهش ميگن "چهار چوب.   كسى كه تو زندگيش چهار چوب داره يعنى اصالت داره، اصالت رو نه ميشه خريد نه ميشه اداشو دراورد،. اصالت يعنى دلت نمياد خيانت كنى ،دلت نمياد دل بشكنى،دلت نمياد دورو باشى ،دلت نمياد آدما رو بازى بدى،كاش آدما بفهمن كه اينا سادگى نيست اصالته!!!!
يه چيزى منم مثله تو بودم عزيزم يه دوست خوب دارم كه وقتى دلم واسه عشقم تنگ ميشد به اون پيام ميدادم او ...

قبل ازدواج چند سال باش موندی؟خوشبخت باشی خوشکلم........... اره وضعیت من فرق میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چهار ماه باهاش دوست بودم گفت ميام خواستگارى همون موقع دوستم بهش گفت اگه ميخواى برى برو ولى مادرش قبول نميكنه،اومد و مادرم قبول نكرد منم ردش كردم،بعد همينطورى باهم بوديم يه هفته بوديم قهر ميكرديم دوباره چند ماه بعد دو سه هفته تا دوسال همينطورى بعد دوسال بازم اومد خواستگارى مادرم قبول نميكرد از خونه رفت قهر تو بيمارستان بسترى شد پاكو كردم تو يه كفش گفتم يا لين يا هيشكى اوناام مجبور شدن و ازدواج كرديم الانم خوبيم خداروشكر ولى اويل ازدواجمون خيلى سخت و سختى زيادى كشيدم خيلى

ميدونى اصالت چيه!!!! اينكه اگه تن به  انجام هر كارى نميدى معنيش اين نيست كه نميتونى! بهش ميگن "چهار چوب.   كسى كه تو زندگيش چهار چوب داره يعنى اصالت داره، اصالت رو نه ميشه خريد نه ميشه اداشو دراورد،. اصالت يعنى دلت نمياد خيانت كنى ،دلت نمياد دل بشكنى،دلت نمياد دورو باشى ،دلت نمياد آدما رو بازى بدى،كاش آدما بفهمن كه اينا سادگى نيست اصالته!!!!
2731