2737
2739

عزيييييزم خب ازدواج كن باهاش بعد بگو پيشت بمونه ،الان كه نبايد پيشت بمونه زشته 

ميدونى اصالت چيه!!!! اينكه اگه تن به  انجام هر كارى نميدى معنيش اين نيست كه نميتونى! بهش ميگن "چهار چوب.   كسى كه تو زندگيش چهار چوب داره يعنى اصالت داره، اصالت رو نه ميشه خريد نه ميشه اداشو دراورد،. اصالت يعنى دلت نمياد خيانت كنى ،دلت نمياد دل بشكنى،دلت نمياد دورو باشى ،دلت نمياد آدما رو بازى بدى،كاش آدما بفهمن كه اينا سادگى نيست اصالته!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داره عذابم میده فقط میخوام امشب کنارم بمونه.چی بگم ک باور کنه دارم از پیشش میرم

نميخاد ك چيزي بگي ديگه وقتي بري و برنگردي باورش ميشه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2728
2740
بابا پیامکی میخوام پیشم باشه 

عزيزم الهى پيامكى خب چه مرگشه نميخوادت ديگه؟

ميدونى اصالت چيه!!!! اينكه اگه تن به  انجام هر كارى نميدى معنيش اين نيست كه نميتونى! بهش ميگن "چهار چوب.   كسى كه تو زندگيش چهار چوب داره يعنى اصالت داره، اصالت رو نه ميشه خريد نه ميشه اداشو دراورد،. اصالت يعنى دلت نمياد خيانت كنى ،دلت نمياد دل بشكنى،دلت نمياد دورو باشى ،دلت نمياد آدما رو بازى بدى،كاش آدما بفهمن كه اينا سادگى نيست اصالته!!!!
بابا پیامکی میخوام پیشم باشه 

اها گرفتم خودتو درگیر رابطه هایی که رو احساساتت زیاد تاثیرداره نکن بعدا پشیمون میشی منم میخوام از شوهرم جداشم دوسش دارم ولی رفتاراش خیلی اذیتم میکنه

ێڪ پاياڹ تلخ  بھتراز ېڪ تلخیہ بـے پایانـہ

ميدونم خيلى سخته،ميشه بگى چند سالته و چند سالشه؟

2706