2737
2739
عنوان

کیا بیشتر از یکساله اقدامن بیاییین دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 648 بازدید | 81 پست
وای نه من اصلا بدون بچه نمیتونم خیلی دلم برا شوهرم میسوزه بخدا حیفه که پدر نشه ...نمیدونم چرا از وقت ...

منم همینطور ازوقتی عروسی کردم فقط 6ماهه اولش راحت بودم بقیش همش مشکل وعذاب. .....منم دلم میسوزه شوهرم داره موهاش سفیدمیشه و پدر نشده خیلی به رفتن فکرمیکنم شاید اگه با کس دیگه ای باشه بچه دار بشه. ...ولی از دستش خستم هم از اون هم ازخودم ازهمه چی...

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
من اولیو با لتروزل باردار شدم قلبشم تشکیل شد ولی هفته 10 قلبش ایستاده بود....دومی سومی طبیعی باردار ...

من که فقط با ی آمپول باردار شدم اولی رو ...هیچ دارویی نخوردم ...الان سه دوره لتروزول خوردم بی نتیجه بوده اینم دور چهارم هست که فعلا باید صبرکنم

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینطور ازوقتی عروسی کردم فقط 6ماهه اولش راحت بودم بقیش همش مشکل وعذاب. .....منم دلم میسوزه شوهر ...

عزیزم نگو اینجوری من مطمئنم  به همین زودیا هممون خبر خوش بارداری و بعدش بدنیا اومدن بچمونو میدیم فقط امیدوار باشه روحیه خیلی مهمه

2742
دیگه چقدر گرمی بخوریم حالم ازگرمیجات بهم میخوره ی روز موقع خوردن عسل وسیاهدونه حالم بدشد یعنی یاد سی ...

عزیزم میتونی فقط رحمت گرم کنی بدون اینکه گرمبجات زیاد بخوری

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 
عزیزم نگو اینجوری من مطمئنم  به همین زودیا هممون خبر خوش بارداری و بعدش بدنیا اومدن بچمونو میدی ...

توکل بخدا میریم جلو ببینیم چی میشه. .....خدا خودش میبینه. ....دیگه چقدرتلاش. ....از ذوق افتادم دیگه. ...عید نزدیکه من بازم دست خالی سرهفت سین میشینم اصلا دلم نمیخواد سفره هفت سین بندازم😐شب عیدم میخوابم اگربیدارباشم از غصه دق میکنم دیگه!

عزیزم میتونی فقط رحمت گرم کنی بدون اینکه گرمبجات زیاد بخوری

چطوری؟

عزیزم چند سالته چند وقته ازدواج کردی

25سالمه اردیبهشت میشه 3سال

2740
توکل بخدا میریم جلو ببینیم چی میشه. .....خدا خودش میبینه. ....دیگه چقدرتلاش. ....از ذوق افتادم دیگه. ...

درکت میکنم هم دردیم....منکه بعد عید تازه باید برم آزمایشای سقط مکرر بدم بعدش اقدام کنم حالا کی بگیره خدا میدونه😞😞😞😞

درکت میکنم هم دردیم....منکه بعد عید تازه باید برم آزمایشای سقط مکرر بدم بعدش اقدام کنم حالا کی بگیره ...

انشاءالله زوود میگیره و تا آخرش پیش میره عزیزم .......این نیز بگذرد....

منم یکساله 

شوهرم آز داد خوب بود اما من میگم شاید مشکلی هس برو سونو بده حرف گوش نمیده خودمم پولیپ داشتم و ضخامت رحمم بالا بود که لاپارا و هیسترو شدم

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید
با دارو فولیکول رشدمیکنه اگر شوهرت مشکل نداشته باشه نتیجه میگیری

مشکل اصلی اونه تحرک خیلی کمه در حد صفر 

یعنی میشه یه روزی منم مامان بشم لطفا برای دیدن اون روز برام صلوات بفرستید😍
منم یکساله  شوهرم آز داد خوب بود اما من میگم شاید مشکلی هس برو سونو بده حرف گوش نمیده خودمم پو ...

واییییی چرا مردا اینطورین😳 دکتر برا شوهرمنم نوشته نمیرهههههههه که نمیرهههههه چقدر بگممممم زبونم مو درآورد 😠 انگار میخوان چکار کنن. ....منم دعوا کردم باهاش. ..گفتم جهنممممم بچه غیرازمسئولیت ودردسر برامن چیزی نداره قراره فامیلیه توروبگیره من چرا حرص بخورم😐 میدونم واریس داره مطمئنممممممم 😞

مشکل اصلی اونه تحرک خیلی کمه در حد صفر 

تحرک خیلی فاکتور مهمیههههه از مورفولوژی وتعداد هم مهمتره به نظرم داروهم براش بیفایدست اگر داروجواب میداد تاحالا نتیجه گرفته بودیم

2706