2733
2734
عنوان

اصفهانی های عزیز کدوم دکتر طب اسلامی خوبه و ازش نتیجه دیدین?

| مشاهده متن کامل بحث + 1665 بازدید | 55 پست
ان شاالله  خدا به همه بچه هایی سالم و صالح بده . شما واسه چه مشکلی میخواین از طب اسلامی استفا ...

ببخشید عزیزم شما کدوم شهری که از طب اسلامی استفاده میکنی؟ من خیلی طب سنتی رفتم به اسلامی هم دسترسی ندارم موندم چیکار کنم مشکل تنبلی تخمدان دارم که تازگی ها تیرویید هم بهش اضافه شده

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........
من تماس میگیرم و اصفهانی هم نیستم.

عزیزم میشه بگید با کدوم از شاگرداشون تماس میگیرید؟؟؟ 

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هم به شاگردهای آیت الله تبریزیان و داروخانه هاشون دسترسی ندارم

فقط از این شماره مشاوره میگیرم

واسه دارو ها هم از بابل برام پست میکنن

فقط یادداشت بردارید و ازشون بخواین نزدیک ترین داروخانه و مطمئن ترین رو معرفی کنن.

برای من مدت زیادی طول میکشه تا دارو به دستم برسه به خاطر سیستم مزخرف پست

09113542821

من هم به شاگردهای آیت الله تبریزیان و داروخانه هاشون دسترسی ندارم فقط از این شماره مشاوره میگیرم ...

ممنون میشه فامیلیشونو بگید؟ 

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   
2731
ببخشید عزیزم شما کدوم شهری که از طب اسلامی استفاده میکنی؟ من خیلی طب سنتی رفتم به اسلامی هم دسترسی ن ...

با عرض معذرت نشد پاسختون رو ریپلای کنم ولی جواب دادم

راستش من قبل از گرفتن داروی تیروئیدم فیلم توضیحات آیت الله تبریزیان رو تو آپارات 😅دیدم.

ودیگه اینکه نمک رو فقط نمک دریا استفاده میکنم . واسه آبکش کردن هم نمک سنگ .

نمک تصفیه شده هم غدقن

ممنون میشه فامیلیشونو بگید؟ 

واقعا ببخشید نشد ریپلای کنم 

آقای نوروزی 

الان میخواستم بهشون زنگ بزنم واسه واریس مادرم و دندون دردم

جواب ندادن .

شما امتحان کنید ان شالله جواب میدن اگه نه صبح یا فردا بعداز ظهر به غیر از وقت اذان تماس بگیرید.

واقعا ببخشید نشد ریپلای کنم  آقای نوروزی  الان میخواستم بهشون زنگ بزنم واسه واریس مادرم ...

ممنون عزیزم، لطف کردید، پول ویزیت هم میگیرن؟؟ 

ان شاالله  خدا به همه بچه هایی سالم و صالح بده . شما واسه چه مشکلی میخواین از طب اسلامی استفا ...

من خیلی مشکلات دارم.کلا طبع که به هم بریزه،مشکلات زیاد میشه.لکه بینی و ...

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2738

میخوای به همین شماره زنگ بزن شاید کسی رو تو اصفهان معرفی کردن حضوری بری پیششون.

الان جواب نمیده ☺

یا من اسمه دوا و ذکره شفا 

توکل به خود خدا

آقای باقری تو اصفهان عالیه

میخوای به همین شماره زنگ بزن شاید کسی رو تو اصفهان معرفی کردن حضوری بری پیششون. الان جواب نمیده ☺ ...

چند نفر اصفهان هستن ولی نمیدونم کدومشون تضمینی هست

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
آقای باقری تو اصفهان عالیه

شما واسه چی رفتین که خوب بوده و بعد چه مدت درمان شدین?

شما واسه چی رفتین که خوب بوده و بعد چه مدت درمان شدین?

من همین جا شنیدم که تعریفشو کردن، از طرف تبریزیان درجه اجتهاد گرفته و خیلی کار درسته، ولی خودم نرفتم چون اصفهاني نیستم

2706