2726

واسه چی رفتین پیشش?

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه تیروئید و داروی عدم سقط تماس گرفتم و مشاوره داد

پیش شاگردای تبریزیان?

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2728
بله

تاثیر داشت? چند دوره مصرف کردین? 

تاثیر داشت? چند دوره مصرف کردین? 

قبلا سقط داشتم و اون موقع نمیدونستم طب اسلامی چیه
الان ماه پنجم بارداری هستم به سلامتی .

واسه تیروئید هم فقط سه روز جامع امام رضا با مرزنجوش خوردم و بعد یک هفته آزمایش دادم از ۹ به ۳ رسیده بود بعد از چند روز کمتر هم شده بود .

متاسفانه اطراف ما داروخانه طب اسلامی نیست وگرنه زیاد ازش استفاده میکردم.

قبلا سقط داشتم و اون موقع نمیدونستم طب اسلامی چیه الان ماه پنجم بارداری هستم به سلامتی . واسه تیروئ ...

خدا را شکر گلم.دفعات قبل چند ماهگی سقط می شد?هزینه داروتون چقدر شد?

خدا را شکر گلم.هزینه داروتون چقدر شد?

راستش داروهای دیگه ای هم گرفتم 

حدود ۷۰ تومن شد

قرص خون به جای آهن و فولیک اسید ،چند قوطی

سماق رومی برای لکه بینی ،چند قوطی

سویق عدس دو بسته

فرفیون برای بسته شدن دهانه رحم

نمک دریا 

سرمه اثمد و نشادر

جامع امام رضا و مرزنجوش برای تیروئیدم 

راستش داروهای دیگه ای هم گرفتم  حدود ۷۰ تومن شد قرص خون به جای آهن و فولیک اسید ،چند قوطی س ...

طبعتون بلغم بود?

نمیدونم  من این دارو ها رو واسه دوران حاملگی گرفتم. الان هم ی سری دیگه سفارش دادم که هنوز به ...

عزیزم انشاالله نی نیت را سالم و صالح بغل بگیری.

2706