2733
2739
عنوان

بین همسرم و برادرم گیر کردم

369 بازدید | 22 پست

بابا تصمیم گرفتیم ماشین بفروشیم دو ماه پیش قیمت گرفتیم ولی پیگیری نکردیم چندروز پیش  شوهرم گفت ظاهرا گرونتر شده  برادرم رفته با شوهرم حرف زده اونم گفته قیمت جدید ندارم خودت قیمت بگیر برادرم امروز پول ریخته براش همون قیمت قبلی شوهرم هیچی نگفته حالا از وقتی اومده هی میره تو باما قیمتارو برا من میفرسته منم عصبانی شدم اسکریناش و برای برادرم فرستادم اونم سین کرد ولی هیچی نزد اعصابم ریختن بهم صد دفعه گفتم نه گفتن و یاد بگیر الان نمیدونم به برادرم زنگ بزنم یانه 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق با همسرتونه

برادرتون داره زرنگ بازی درمیاره

منتها اشتباه کردین که به جای صحبت دوستانه با برادرتون اسکرین ها رو فرستادین براش

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
2728

خو وقتی قیمتا رفته بالا برادرت باید ب همون قیمت پول بده .

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!

ماشینا قبل عید میرن بالا بعد عید قیمتشون کمتر میشه.

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
2738

خب عزیزم همسرت حق داره .درسته برادر ولی حساب حسابه کاکابرادر

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

اصلا ماشين فروختن به فاميل و اشنا اشتباه بزرگى همش توش حرفه 😐

گاهی خدا می خواهد با دست تو دست دیگر بندگانش را بگیرد وقتی دستی را به یاری می گیری، بدان که دست دیگرت در دست خداست ...

عزیزم اینجا مقصر برادرته چرا که وقتی ماشین میخری باید ب قیمت همون روز تحویل یا قولنامه پول بدی،حالا چ پایین تر بیاد چ بالاتر بره..اما خب همسرت باید همون موقع ک پول ب حسابش ریخته شد زنگ میزد میگفت ممنون بابت مابقیشم بعدا باهم حساب کتاب میکنیم..یا میومد ب شما میگفت من روم نشده تو زنگ بزن بگو بهرحال باهم راحت ترید..ولی خب بازم اشکال نداره شما یکی دوساعت دیگه ب برادرت زنگ بزن بگو فلانی جان ما رفتیم تو سایت دیدیم قیمتا یکم رفته بالاتر ماهم روی پول ماشینمون حساب کردیم شوهرمم روش نشده بهت بگه ولی منو تو خواهر برادریم راحتیم حالا اگه راضی ب این قیمت روز خب مبارکت باشه راضی نیستی ک ی فکری بکنیم،اگه هم الان نداری مشکلی نیس چندوقتی بهت مهلت میدیم تا بعد حساب کنی..اینجوری بهترین راهه تو این شرایط

مَرد مَن تَه ریشی دارد ک به دنیا میارزد☺مَرد مَن با ثروت پدرش خوش نمیگذراند وهرروز یک ماشین مدل بالا سوار نمیشود😶مَرد مَن ازچهره اش حیا ونجابت جار میزند🤗مَرد مَن ازقدش مَردانگی میریزد،از آغوشش حس امنیت میگیرم😋مَرد مَن بوی صداقت میدهد روی پاهای خودش می ایستد و برای خوشبخت شدن جان میکَند😍برای من همینکه صادقانه دوستم دارد کافیست من از دوستت دارم های هرزه هرروزه ک مخاطبهایش فرق دارد بیزارم😤همینکه ب فکر خیانت نیس کافیست من از بودن جسمی ک فکرش با دیگریست بیزارم😖همینکه برای خوشحال کردنم یک شاخه گل با دست رنج خودش بیاورد🌹کافیست من از کادوهای گران قیمت با پول پدر بیزارم☹همینکه زیبایی های ساده ام را میپسندد و مرا ب تغییر اجبارنمی کند کافیست👩ک من از زیبایی های مصنوعی بیزارم😑همینکه جای ترک کردن درکم میکند برایم کافیست..من بهترین مَرد دنیارو دارم وتا ابد عاشقَش خواهم بود😘قُربون مَردهای زندگیم بِشم(پِسرم وباباش دنیای مَنَن)
اصلا معامله و شراکت با آشنا اشتباااااااااااااااااااااااااااااههههههههههههه اشتباااااااااااه

دقیقا هزار بار بهش گفتم ولی کو گوش شنوا

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
2706