2733
2739
عنوان

بیاین برایه مامان ۲۲ساله سرطانی دعاکنید😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 30833 بازدید | 121 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

عزیزم حتما تا آخر شب واسش هر چقدر تونستم صلوات می فرستم 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2738
درد ندارن رنگ کبودی تغییر کرده بعد 3ماه از تابستون تا الان میگه بدنم چند جاش کبود میشه اولش وزنش کم ...

حتما به دوستتون بگید متخصص خون بره و آزمایش بده معمولا کبودی بدون علت و ضربه خوردن علائم پلاکت پایینه میتونه بره آزمایشگاه و بگه آزمایش پلاکت میخوام بدم آزاد ۱۵ تومنه 

استارتر عزیز امیدوارم دوستتون سلامتیش رو به زودی به دست بیاره🙏

خدایی که هیچ وقت کنارم نبود انشالله شما سالم و سلامت و شاد باشید

خدا هیچ وقت بنده شو تنها نمیزاره گلی .خیلی ها تو زندگی سختی هایی رو میکشن ک تحملش سخته .نباید زیر بار سختیا کمر خم کنی و کم بیاری حتما صلاح بر این بوده .قربون خدا برم ک هیچ کارش بیحکمت نی .شاید سختیهایی ک گذاشته پیش روت میخاد ک زجه بزنی و بیشتر حواست و بهش جمع کنی .بیشتر صداش کنی .صداش کن ایتقد صداش کن تا جواب بگیری نه اینکه رو برگردونی   

مگه میشه تو باشی و من ارزوی دیگری داشته باشم  
2706