2752
2734
عنوان

بیاین برایه مامان ۲۲ساله سرطانی دعاکنید😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 30833 بازدید | 121 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز دلم اینجوری نگو 😔 ایشالا که این خانم هم شفا پیدا کنه 

انشالله امروز با شوهرمم اومد خونه نشستم حرف زدم ولی در واقع اون حرف زد دیگه تموم شد چیزی بین ما نمونده از امشبم دیگه باهاش حرف نمیزنم بهشم گفتم تموم شد بچه هم ندارم جایی برای رفتنم ندارم کار هم ندارم حامی هم ندارم پس چرا نگم چندساله ارزومه 

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
2731
الهی بمیرم  امروز هم صبح خبر فوت دوست همسرم رو دادن  پسر ۲۸ساله یه بچه ۲ساله هم داشته&nb ...

وااای خدا بیامرزه.از بس مشکلات برای جوونا زیاد شده همش از حرص و جوشه

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
انشالله سرطانش به من برسه و سلامتی و عمر من به او من هیچکس رو ندارم

خدانکنه عزیزم        انشاالله شما همیشه سلامت باشید اون خانوم هم خدا سلامتی شو بهش برگردونه

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

جطوري پربازديد شد ب اين سرعت🧐

خدا ايشالا شفا بده منم دختر ٧ماهه دارم خيلي سخته

وقتي سالميم

اصلااااا

فكره سلامتيمون نيستيم

فقط دنبال حرص و جوش خوردن مال اضافه كردنيم

خداياااااا

شكرت

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين(ع)❤️❤️نيلسا❤️❤️

دورازجونش

امروز ی خانوم جوون ب علت همین بیماری فوت کرد 

ایقد ب فکرشم عصابم خورده

دلم پیش دوتا بچهاشه

پسرکوچیکش تومسجد با سنگا بازی میکرد😓😓😓نمیدونس چ غمی داره

با این همه وصله روی بالم هنوزم بلند پروازم🙃🙂 
الهی بمیرم  امروز هم صبح خبر فوت دوست همسرم رو دادن  پسر ۲۸ساله یه بچه ۲ساله هم داشته&nb ...

خدا رحمت کنه 

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  

سلام دوستایه گلم امروز بردن عمل صبح ساعت شش یک شلنگ وصله به گلوش خون  میره بیرون فعلا تاالان حرف نزده دکترگفته تافرداصبح حرف نزنه نگرانی داره توروخدا بیشتربراش دعاکنید بخاطر بچه ۷ماهش❤❤😔😔

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور😍😍
چرا دنیا اینجوریه من هرروز ارزومیکنم ک یجوری بمیرم بعد ی نفردیگه برازنده موندن میجنگه زیادی مزخرفه د ...

نگو اونجوری اگه میدونستی چقدر عذاب میکشه خودش دوربریاش بچش اونجوری نمیگفتی😭😭😭😭😭

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور😍😍
2706