2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چطوری می تونیم بهش کمک کنیم خانمه اصلا ول کن نیست این بیچاره را تهدید کرده

تهدید به چی گلم؟ ببین تجربه ثابت کرده یه آقا تا نخواد نمیشه وادار به کاریش کرد

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
تهدید به چی گلم؟ ببین تجربه ثابت کرده یه آقا تا نخواد نمیشه وادار به کاریش کرد

ببخشید من وقتتون را می گیرم .تهدید که می کشمت نمی گذارم مادرت برایت عروسی بگیرد . ولی در کل شما حق می گویید،. حالا چطوری این پسر را از وابستگی نجات بدهیم

2728
ببخشید من وقتتون را می گیرم .تهدید که می کشمت نمی گذارم مادرت برایت عروسی بگیرد . ولی در کل شما حق م ...

عزیزم خواهش میکنم

اول باید خودش بخواد واقعا میخواد آیا؟

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
عزیزم خواهش میکنم اول باید خودش بخواد واقعا میخواد آیا؟

میاد التماس می کنه منو از دست این زن نجات بدهید به کلانتری رفته از این زن شکایت کرده همه مردها گفتند نترس ازاین زن ما پشتتیم ولی باز میره پیش این زن .می گه گریه می کنه دلم می سوزه .خلاصه نمی دانیم به کجا پناه ببریم چون زنه تعادل روانی هم نداره

میاد التماس می کنه منو از دست این زن نجات بدهید به کلانتری رفته از این زن شکایت کرده همه مردها گفتند ...

خودش واقعا بخواد میتونه ازش بخواین محل زندگیتونو شماره تماسشو همه چی رو عوض کنه جوری که طرف نتونه پیداش کنه

عجب زنهایی پیدا میشن

2738
خودش واقعا بخواد میتونه ازش بخواین محل زندگیتونو شماره تماسشو همه چی رو عوض کنه جوری که طرف نتونه پی ...

زنه محل کارشو می دونه .وبیچاره دخترش را در سن 16 سالگی شوهر داد به خیال اینکه باپسر 10 سال ا زخودش کوچک تر ازدواج کنه. خواهشی دارم اینه که بفرمایید چطوری روش کار کنیم که بتنونه  بخوادمن از پد رومادر پسره می ترسم که یکیشون سکته کنند

زنه محل کارشو می دونه .وبیچاره دخترش را در سن 16 سالگی شوهر داد به خیال اینکه باپسر 10 سال ا زخودش ک ...

باهاش حرف بزنین چند جا خواستگاری ببرین دخترای خوب و خوشگل رو ببینه ببینین جواب میده یا نه

باهاش حرف بزنین چند جا خواستگاری ببرین دخترای خوب و خوشگل رو ببینه ببینین جواب میده یا نه

اتفاقا به مادرش همین حرف را زدم گفت بگذار این بلا از سرش دور بشه .چون می ترسیم بلایی سر دختره بیاوره ........

خانم روانشناس بنده خیلی به شما زحمت دادم کارشناس ورزشم و اسمم در انجمن پزشکان مطرح شده وجز مربیهای سرشناس هستم هر سوالی دارید درخدمتم

شام قرمه سبزی دارم فردا مسافریم بریم مشهد

خوش به سعادتتون، زیارتتون پیشاپیش قبول باشه. اگه میشه برای منم دعاکنید مشکلم هرجور صلاحه حل بشه ازین برزخ چند ساله بیرون بیام

2706