2752
2734
عنوان

عاشق یه پیرمردم که دوتا بچه داره

1192 بازدید | 47 پست

من یه احمقم که عاشق مردی شدم که ۲۰ سال از خودم بزرگ تره. دوتا بچه از ازدواج قبلی خودش داره که تقریبا هم قد منن. میدونید حالم از چی خودم بهم میخوره؟ اینکه این آدم برام ناز میکنه و میگه من تورو نمیگیرم برو دنبال زندگیت. چرا چرا من باید با زندگیم اینکارو بکنم وقتی اینهمه پسر جوون و بدون سابقه ازدواج و بچه هست. حالم از خودم بهم میخوره

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آفرین ،واقعا به اون آقاهه...

تو هم به حالت تهوعت ادامه بده😕😕😕

دیونه شدی واقعا

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

اون آدم ناز نمیکنه

دلش نمیاد با دختری هم قد بچه ش ازدواج کنه

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
اون آدم ناز نمیکنه دلش نمیاد با دختری هم قد بچه ش ازدواج کنه

اگه نمیخاست چرا اومدم تو زندگیم یا وابستم کرد چرا محبت کرد خب از اول نمیومد

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
آسیب های دوران کودکی. ارتباطت با پدرت چطوری بوده از بچگی؟

خیلی بد ولمون کرد و رفت