2737
2734
عنوان

کاربران عزیز کمک مالی در سایت ممنوع هست

| مشاهده متن کامل بحث + 64691 بازدید | 1090 پست
میشه این کاربری رو برگردونی؟ آیداخانومی82 به عنوانه جایزم

باشه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله دیگه ذره ای فکر نمیکنن بعدا پشیمون میشن     من که دیگه به گروه دسترسی ندارم نمیدونم کی ...

کاش فقط این باشه.

کسی هم که با آرامش و محترمانه داره هشدار میده (مدیونی اگه فکر کنی سفالینه رو میگم ) ریپلای میکنن که حداقل ماها وجدانمون راحته و یه درصد فکر کن راست باشه و فلان و فلان . 

منم هزار بار گفتم اون ۵ هزارتومنها به درک . گیریم گم کردیم تو خیابون! مهم اون اعتمادی هست که خدشه دار میشه ...

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

@nila32    

@narngk    

@خاطرهr    

@almas5    

@دخترایرونی2    

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2731
عزیزم فردا 4 تا تاپیکتون رو لینک بذارین تو تاپیکم

نی نی یارجونم یه بارلایکم کن ببینم چطوریه😁

🌿ࡐ‌ܟُܿــבاܢ̣ܣࡅ߳ܝ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܭَܝ̇‌ࡅ࡙ࡅ߭ܣـ ܢ̣ܝ‌ߊ‌ی ܢ݆ߺࡅ߭ߊ‌ܣـ ߊ‌ܢܚࡅ߳🌿
2740
نی نی یارجونم یه بارلایکم کن ببینم چطوریه😁

کجایی نی نی یار یه بار قبلا به من گفته: ( عزیزم)

😎😎😎😎

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

سلام میشه لطفا این تاپیک رو پربازدید کنین ممنون میشم

@شاید_یک_مرد    

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
من تاپیک نزدم..ولی لینک این تاپیک و کپی کردم تو تاپیک اصلی مادرِ اون بچه  جایزه هم ۱ صلوات بفر ...

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

نی نی یار جان ی پست تو همین تاپیک گذاشتم منشن کردم

لطفا الان بخونیدش خیلی حیاتی و مهمه ممنون🌹❤️

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

نی نی یار جوووووون

خصوصی منو بخون جایزه منم بده دیگه😣😣😣

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2706