2737
2739
عنوان

کاربران عزیز کمک مالی در سایت ممنوع هست

| مشاهده متن کامل بحث + 64708 بازدید | 1090 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نی نی یار جون من تاپیک زدم جایزمو خصوصی بهتون گفتم 🙈

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
من شبها نیستم     همین تاپیکمو هر وقت نبودم به جای من بذارین لینکشو تو اون تاپیک ها بگین ...

نی نی یار من چندتا سوال دارم ازت فکرم رو خیلی مشغول کرده  

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2742
نه یکی دیگه

دوباره ؟!

کو کجاست ؟!

بسم الله !!! 

من همیشه و همیشه و همیشه گفتم تو سایت فقط و فقط تقصیر خود کاربراست که سرشون کلاه میره بعد میان ناله نفرین میکنن.

کاری هم به اون تاپیک خاص ندارم

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
میشه امشب بذارم؟ من فردا شاید نباشم

امشب سهمیه ندارم باید به فنی بگم بعد  

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶

نی نی یار جون میخاین این تاپیک پربازدید بشه؟؟؟

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
2740

@بروجردم    

@باران1330    

@نهال_بلا

@azaliaaaaa    

@دوردونه76    

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
سه تا تاپیک تا شب بزنین بعد فردا بیایین تو اون تاپیکم جایزه تون کاربریتون باز میشه    

میشه این کاربری رو برگردونی؟

آیداخانومی82

به عنوانه جایزم

تیکر تولدشه:) اسفندی ام اونقدرنبودی که دیگه جای خالیت حتی با بودنت هم پر نمیشه. ولی الان اونقدری همدیگه رو دوست داریم که هیچکس رو به غیر اون نمیخوام 
نی نی یار جون من تاپیک زدم جایزمو خصوصی بهتون گفتم 🙈

چطور خصوصی میشه ؟

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
امشب سهمیه ندارم باید به فنی بگم بعد    

نی نی یار جون تاپیک زدم جایزمو خصوصی گفتم یه لحظه نگاه کن😘😘😘😘

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
نی نی یار تاپیکا منم حذف کن بجز اخری، اگه منو میبینی البته😮😮😮

عزیزم فردا 4 تا تاپیکتون رو لینک بذارین تو تاپیکم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
چطور خصوصی میشه ؟

درخواست دوستی بده بعد پیام بده بهشون

2706