2733
2734
عنوان

کاربران عزیز کمک مالی در سایت ممنوع هست

| مشاهده متن کامل بحث + 64713 بازدید | 1090 پست
سلام عزیزم نه من تا یازده هستم    

سلام عزیزم منم تایپیک زدم     

جایزم حذف تایپیکام باشه نی نی یار جون 

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.
نی نی یار عزیز لطفا بگو چرا منو قطع دسترسی کردین اخه هلن ۷۸هسدم دلیلش چیه

فک کنم صبح شما رو لایک کردم، دستم برات اومد نداشت قطعت کردن😁😁😁

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یلحظه ذوق کردم،گفتم بین تو و نینی یار رو شکرآب کردم،دیدم نشد    

دقتشو دوست دارم😂خیلی زیاددد خیلیییی

کلا باحاله خوشمان می اید

@نی_نی_یار_5   خیلی نوکرم✌😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2731
2740
همه فقط جایزه رو دیدین؟     شما تاپیک بزنین تاپیکمو اطلاع رسانی کنین جایزه اش رو میگم بهت ...

خخخ😂

طُ∞‌ضربان‌قلب‌منی‌ ـﮩ۸ــ💌ــ۸ـﮩـ S ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌💗🫀
دقتشو دوست دارم😂خیلی زیاددد خیلیییی کلا باحاله خوشمان می اید @نی_نی_یار_5   خیلی نوکرم✌😂

خودشیرین😒😒😒😒

😁

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
دیگع منو لایک نکن😂😂😂😂بار اخرت باشه

باشه  

خودشیرین😒😒😒😒 😁

@نی_نی_یار_5    

i love you pmc😎

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2706