2737
2739
عنوان

کیا تو هفته 32هستن بیاید بگید در چه حالین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من دكترم با سزارين خصوصي مشكلي نداره ولي ميگه وزير عوض شده و سفت و سخت ممنوع كرده سز رو😩😩 م ...

مگه میشه

دکتر من انجام میده 

تازه تو بیمارستان نیمه  خصوصی 

تهران هستی؟

2728
آره طبیعی خوشم نمیاد  اینقدر تو این 32هفته سختی کشیدم که دیگه تحمل درد زایمان طبیعی ندارم  ...

چجوري اخه؟ من شمالم حتي جلوي سز رو تو بيمارستان خصوصيم گرفتن

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
مگه میشه دکتر من انجام میده  تازه تو بیمارستان نیمه  خصوصی  تهران هستی؟

نه شمال. من فقط استرس زايمانو دارم در غير اين صورت هيج مشكلي نداشتم و ندارم تو بارداريم

علایمی دارین ؟ من فقط عفونت ادراریم نگرانم می‌کنه که یهو کیسه ابم پاره شه وگرنه سونو و بقیه موارد خو ...

نه من فقط شکم درد دارم یه وقتایی 

میگم نکنه دارم به زایمان نزدیک میشم

بچه ها من دكترم با سزارين خصوصي مشكلي نداره ولي ميگه وزير عوض شده و سفت و سخت ممنوع كرده سز رو😩😩 م ...

حتی خصوصی؟ من زایمان اولم سزارین بود. برای دومی فقط بخاطر چسبندگی رحم به دکترم گفتم میتونم طبیعی بیارم ؟ گفت میتونی ولی روندشو برام توضیح داد. حقیقتش منم خیلی تو این بارداریم استرس و سختی کشیدم ، با بچه کوچیک ویار وحشتناک داشتم ، دست تنها تو شهر غریب

💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖
2738
حتی خصوصی؟ من زایمان اولم سزارین بود. برای دومی فقط بخاطر چسبندگی رحم به دکترم گفتم میتونم طبیعی بیا ...

حتي خصوصي😒 دكترم اصلا مشكلي نداره با سز ولي... خدا لعنتشون كنه اختيار بدن خودمونم نداريم

نه من فقط شکم درد دارم یه وقتایی  میگم نکنه دارم به زایمان نزدیک میشم

خب این انقباضها طبیعیه. منم انقباضهام از ۳۲ هفتگی شروع شد. رحم خودشو آماده می‌کنه. مال من اینجوریه که شکمم مثل یه هندونه سفت میشه. الان میگم میترکه ، ولی میگن طبیعیه . فقط نباید منظم و با فواصل کم باشه

حتي خصوصي😒 دكترم اصلا مشكلي نداره با سز ولي... خدا لعنتشون كنه اختيار بدن خودمونم نداريم

ای بابا. من ۲۸ هفتگی بچه به پا بود جفتمم سرراهی بود میگفتم خوب دیگه من سزارینی هستم. ولی الان هم بچه چرخیده هم اینکه گفتم اومده بالا. خدا کنه فقط قبول کنند. البته دکترم وقتی بهش گفتم سزارین می‌خوام چیزی نگفت که سخت گیری میکنن

2706