2737
2734
عنوان

کیا تو هفته 32هستن بیاید بگید در چه حالین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 41 پست
وزن نینی الان باید چقدر باشه؟ من تو ۳۲ هفتگی رفتم ۲۱۰۰ بود. خودم فقط هیکل گنده میکنم وگرنه بچه هام ه ...

٣٢ هفته ٢١٠٠ خوبه كه

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان زنگ زدم دکترم پرسیدم گفت سزارین انتخابی ممنوع شده ولی من انجام میدم نگران نباش

واسه من نگفت انجام ميدم🤦‍♀️🤦‍♀️

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
وزن نینی الان باید چقدر باشه؟ من تو ۳۲ هفتگی رفتم ۲۱۰۰ بود. خودم فقط هیکل گنده میکنم وگرنه بچه هام ه ...

من ک ۳۲ هفته ۱۷۵۰ بود😞

الان هفته چندین شما؟

آدمو چرا استرس میدین دکتر من برام نوبت سزارین داده نامه هم داده یجور میگین منم میترسم نکنه ب من برسه بگن سزارین نمیکنیم😞

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤
2731
من ک ۳۲ هفته ۱۷۵۰ بود😞 الان هفته چندین شما؟ آدمو چرا استرس میدین دکتر من برام نوبت سزارین داده نا ...

نگران نباش. دو هفته دیگه انشالله بسلامتی زایمان می‌کنی. برا ما هم دعا کن بخیر و خوشی تموم شه.

💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖
نگران نباش. دو هفته دیگه انشالله بسلامتی زایمان می‌کنی. برا ما هم دعا کن بخیر و خوشی تموم شه.

ان شاء الله

من ک این روزا همش حالت آماده باش دارم نکنه بچه زودتر بخواد بیاد

استرسش زیاده

راستی از اینکه نینی هاتون اسفندی هستن ناراحت نیستین؟ من همش میگن بعداً بچه م هزارتا حرفم میزنه که چر ...

دست من نبوده ک😁 خر چند دوس داشتم بچم بهاری بشه ولی خب خواست خداس من ک تعیین نمیکردم😁

2740

همه میگن بچه رو نگه دار بذار عید بدنیا بیاد. من طبیعی م نهایتا میشه ۸ فروردین . که معمولا طبیعی ها هم زودتر از این تاریخ میشن. 

هی غر میزنن بچه ت رو بخاطر یه هفته، یه سال سن شناسنامه شو بیشتر نکن. مثلاً اگه ۲۳ اسفند سز بشم. 

میگم بخدا اصلا همین تو بمونه ، ولی اگه شب چهارشنبه سوری کیسه ابم پوکید گردن شماست. 

💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖
همه میگن بچه رو نگه دار بذار عید بدنیا بیاد. من طبیعی م نهایتا میشه ۸ فروردین . که معمولا طبیعی ها ه ...

طبیعی ها هم معمولا ۳۸_۹ هفته دنیا میان مطمئن باش تا اون تاریخ نمیمونه

خواهر من ۳۸ هفته کیسه آبش پاره شد

دوستمم همینطور

خودمم احتمالشو خیلی میدم هر چند نشه هم نوبت سزارینمه