2410
2553

خیلی بی حالم بدنم سسته 

شکمم سنگین شده فشار میاره به مثانه 

شبا خوب نمیتونم نفس بکشم

بعضی وقتا شکم درد دارم 

از زایمان زودرس میترسم

من فقط میخوابم میترسم چون خیلی تو خواب تکون میخورم😖😖

وگرنه خوبم

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
زایمان زود رس باشه دکتر متوجه میشه. به من آمپول داد من هفته ۳۰ هستم الان ۵ هفته آمپول میزنم.

از کجا فهمید گلم؟

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
من هفته ۳۴ ام. دقیقا حالتهای شما رو دارم. خیلی سخته م شده لحظه شماری میکنم ۳۷ هفته بشم

من قراره 38هفته سزارین بشم 

میترسم زودتر بیاد به دکترم دسترسی نداشته باشم مجبور شم طبیعی بیارم

منم خطر زایمان زودرس دارم، ۳۲ هفته بودم یهویی لکه بینی پیدا کردم ، دکترم سونو و نوار قلب گرفت گفت مشکلی نداری حتی معاینه هم کرد. که دهانه رحم باز نشده بود . ولی گفت استراحت کن . انقباض داشتم الان خیلی کمتر شده. 

💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖
2714
منم خطر زایمان زودرس دارم، ۳۲ هفته بودم یهویی لکه بینی پیدا کردم ، دکترم سونو و نوار قلب گرفت گفت مش ...

من سی هفته سونو رفتم دهانه رحم بسته بود

بازم وقتی شکم درد میگیرم استرس زایمان زودرس بهم وارد میشه

علایمی دارین ؟ من فقط عفونت ادراریم نگرانم می‌کنه که یهو کیسه ابم پاره شه وگرنه سونو و بقیه موارد خوب بود. اگه طول سرویکس کم باشه یا لکه بینی داشته باشیم یا عفونت ادراری اینا خطر زایمان زودرس دارن. 

منم به دکترم دسترسی ندارم چون میخوام برا زایمان برم تهران. 

💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖

بچه ها من دكترم با سزارين خصوصي مشكلي نداره ولي ميگه وزير عوض شده و سفت و سخت ممنوع كرده سز رو😩😩 ميگه هيچ بيمارستاني نميذاره كه سزارين اختياري بكنيم دلم سكته ميخواد😩😩😩

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
2706