2733
2734
عنوان

گرفتگی گوش در بارداری طبیعیه ؟

9145 بازدید | 17 پست

سلام ، من شش هفته باردار هستم ، یه روز صبح یکم سرما خوردگی و‌گلو درد داشتم ولی گوش دردم خیلی شدید بود ، رفتم دکتر گفت عفونت کرده ، پنیسیلین داد ، زدم خوب نشدم الان بعد سه روز گوشم همش گرفته و سرم گیج میره اعصابم خورده دو هفته دیگه عروسیمه :-( خدایا چرا اینجوری شد اخه 

اخی عزیزم. تو دوره عقد باردار شدی؟

منم سرما که خورده بودم برا اولین بار گوشام گرفت و خیلی اذیتم کرد. تا حالا اینجوری نشده بودم . فکر کنم به بارداری ربط داشته باشه. ولی سر یه هفته هم گرفتگی گوشام خوب شدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخی عزیزم. تو دوره عقد باردار شدی؟ منم سرما که خورده بودم برا اولین بار گوشام گرفت و خیلی اذیتم کرد ...

اره عزیزم از شانس گندم تو عقد باردار شدم :-( دعا کن برای منم خوب بشه

امپول بتامتازون هم‌نوشت ولی من نزدم ، اخه اون پنیسیلین ها که زدم خیلی درد داشت دیگه با اصرار از همسرم خواستم بتامتازون رو دیگه نزنم اونم قبول کرد ، ولی الان پشیمون شدم میگم ماش میزدم

ایشالا زود خوب میشی. اینجوری نگو در مورد بارداریت. ایشالا نینیت به سلامت به دنیا میاد و کلی لذتش رو ...

مرسی گلم ، اخه خیلی بد موقع باردار شدم اصلا باورم نمیشه انقد سریع ‌‌انقد راااحت باردار شده باشم ، نهایتش با دو بار نزدیکی

2740
امپول بتامتازون هم‌نوشت ولی من نزدم ، اخه اون پنیسیلین ها که زدم خیلی درد داشت دیگه با اصرار از همسر ...

بتامتازون خیلی ضرر داره عزیز، اسمش رو گذاشتن مرگ خاموش. معمولا تو دوران بارداری هیچ دارویی هم نمیدن. من تعجبم که چرا بهت انقدر دارو دادن. به دکترت گفته بودی بارداری؟ تو دوران بارداری وقتی سرما میخوری یا هر مشکلی برات پیش میاد پیش هر دکتری نباید بری، فقط باید بری پیش دکتر زنان و زایمان خودت. من تبم به شدت بالا بود و اوضاعم خیلی خراب، تنها بهم سرم وصل کردن و گفتن باید با اب تبت رو بیاری پایین. مصرف دارو ممنوعه

بتامتازون خیلی ضرر داره عزیز، اسمش رو گذاشتن مرگ خاموش. معمولا تو دوران بارداری هیچ دارویی هم نمیدن. ...

اره عزیزم به دکتر گفتم که باردارم و‌شش هفته هستم، ولی گفت اگه درمان نشه پرده گوشت عفونت میکنه و عفونت واسه جنین خیلی ضرر داره 

بتامتازون خیلی ضرر داره عزیز، اسمش رو گذاشتن مرگ خاموش. معمولا تو دوران بارداری هیچ دارویی هم نمیدن. ...

گفت این دارو ها تو بارداری بی خطر هستن ،البته سفتریاکسون تو گروه b هستش ، ولی وقتی انقد وضعیت گوشم ناجوره دیگه مجبورم بزنم 

اره عزیزم به دکتر گفتم که باردارم و‌شش هفته هستم، ولی گفت اگه درمان نشه پرده گوشت عفونت میکنه و عفون ...

دکترا بهتر از ما بلدن😊

به هر حال ایشالا زودتری خوب بشی. و پیشاپیش هم عروسیت مبارک. ایشالا سالهای سال در کنار شوهرت و نینیت خوشبخت و خوشحال زندگی کنی

اخه کسی که بارداره اونم تو سه ماه اول کدوم دکتر میاد دارو تجویز کنه اونم پنیسیلین ؟به هیچ وجه نیاید دارو مصرف کنید حتا یه مسکن که کدین داره اجازه مصرف ندارن چه برسه به پنیسلین عجیبه بخدا