2737
2734
عنوان

دوتا سوال درمورد روابط زن و شوهری و فرزند

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 35 پست
خب مسلمن بوسه ی زن و شوهر نمیتونه معمولی و مثل بوسه پدر یا عمو و .. باشه. میگم اون احساسو بچه متوجه ...

خب زن و شوهرم بوسه معمولی دارن دیگه😐

همه بوسا که معنی دار نیس

مثلا وقتی از سر کار میاد.این بوس خیلیم خوبه

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب مسلمن بوسه ی زن و شوهر نمیتونه معمولی و مثل بوسه پدر یا عمو و .. باشه. میگم اون احساسو بچه متوجه ...

من جایی خوندم بوسیدن زن و شوهر برای بچه خوبه چون علاقه و عشق و ابرازشو یاد میگیره ولی رابطه اصلا به هیچ وجه نباید متوجه بشه

هر گاه نتوانستی اشتباهی را ببخشی آن از کوچکی قلب توست، نه بزرگی اشتباه...
2728

من شنیده بودم اگر رابطه در حضور کودک حتی تو اون اتاق و نوزاد چند روزه هم باشه اون بچه دیگه رستگار نمیشه.البته نمیدونم چقدر صحت داوه.ولی محبت و توجه نه به صورت ش ه وانی اشکال نداره بلکه میگن اگر زن و شوهر بهم توجه و محبت کنن که بچه محبت کردن و احترام رو یاد بگیره خوبه.مثلا موقع ناراحتی نوازش کردن.یا کنار هم نشستن و اغوش گرفتن که برا بچه معمولی بسه.منظورم اینه پدر وقتی مادر رو بغل میکنه بچه رو هم با اون یکی دستش بغل کنه که برا بچه جا بیفته این محبته.

امضا ندارم.انگشت هم نمیزنم چون از لک جوهر روی انگشتم بدم میاد🌚

روابط که تو هیچ سنی نباید ّباشه حتی اگه خواب باشن

ولی رفتار پر محبت و بوسه های کوتاه و آغوش کشیدنهای از سر مهر باعث میشه بچه هم یاد بگیره هم دلش از محبت پر بشه

قرار نیست که مثلا بیفتین به جون هم دوساعت لب بگیرین 

ولی یه بوسه کوتاه روی لب پیشونی و...خیلی هم عالیه

❤❤❤❤❤❤❤
2740
نه منظورم رابطه ی اصلی جلوی چشمش نبود!!شاید بد گفتم

هرچیز که مربوط به شهوت باشه بده ولی از روی عشق و محبت خیلیم عالیه دیکه فرقش بایذ متوجه باشی بغل کردن بوسیدن شوخی کردن نوازش لمس اینا هم میتونه مال شهوت باشه هم محبت دیگه طرزش فرق میکنه  دیگه

لایک نکن ممنون  

رابطه ک اصلا تو ناخود اگاهش تاثیر میذاره 

میشناسم دختر بجه ای رو ک تو ۳ سالگی خود... میکرده 

یعنی نمیدونسه چیه ولی از روی کنجکاوی معتادش سده بوده 

ولی بوسه معمولی عیبی نداره 

حتی یه بوس کوتاه و نعمولی از لبم ایراد نداره 

ولی رابطه وحشتاناکه

😘واسم صلوات بفرستید😘

حتی لباسم ایرادی نداره مادر از بجگی جلو پسرش ازاد بگرده 

ازاد نه به معتای سِکسی با لباس زیر

مثلا تاپ و شرتک ایرادی نداره 

طبق تجربیات من پسرایی ک تو مخیط باز ک مادرشون جلوشون راحت بوده خیلی چشم و دل سیر تر از پسرایین ک مامانشون جلوشون خیلی رعایت میکرده

یعنی تو ۹۹درصد افرادی ک دیدم این صدق میکرده

😘واسم صلوات بفرستید😘

من همیشه مراقب رفتارم بودم 

الان که بچه 6 سالشه 

تا به حال رابطه ندیده ولی تا دلت بخواد بوسیدن ساده رو دیده که من وقتی باباش از سر کار میاد میبوسمش

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  
2706