2733
2739
😂😂😂😂😂😂😂 ارزش داشت بخاطرش با خانواده شوهرت دربيوفتي؟ يا ميشد بدون دعوا حلش كرد؟ 

اصلا در شان من نیست در افتادن و دعوا، به خاطر همین موضوع رو با شوهرم حل کردم اما خاطره اش همیشه مونده 

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون اول خودشون لباس عقدمو خریدن .محل عقدمو مشخص كردن  تااااا اخر همه كارارو خودشون كردن . منم هیچی نگفتم چون روم نمیشد از همون اول هی بگم ن نمیخوام و فلان .كه ای كاش حرفمو میزدم چون عروسیمم همین كارو كردن. البته ادمای بدی نیستن تقصیر خودم بود كه لال بودم

اصلا در شان من نیست در افتادن و دعوا، به خاطر همین موضوع رو با شوهرم حل کردم اما خاطره اش همیشه موند ...

😂😂😁😁😁 حركتش تو مايه هاي حركات خانواده عروس ما بود 

2728
بقيه سوالم جا موند. فكر ميكنين ميشد اون موقعيت رو جور ديگه مديريت كنين كه كار بالا نگيره؟ و اگه ...

من همون رفتارو میکردم و پشیمونم نیستم. چون اون موقع که بابام داشت جهیزیه میداد موقعیت شغلیش خیلی بد بود با این که همه میدونستن و بابام و مامانم با پس اندازاشون بهترینارو بهم دادن ولی مادرشوهرم اصرار داشت که جهازت خوب نیست دختر فلانی سه تا خاور جهیزیشو و فلانی دستگاه تصفیه هواهم تو جهازش هست ،فلانی از داماد اصلا هیچ تیکه ای نخواسته همه رو خودش گرفته(چندش آور) با اینکه ۵ سال میگذره هنوز برام زنده اس

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
همون اول خودشون لباس عقدمو خریدن .محل عقدمو مشخص كردن  تااااا اخر همه كارارو خودشون كردن . منم ...

حرف ميزدي قبول ميكردن؟ يا دليل حرف نزدنت اين بود كه ميدونستي حرفت خريدار نداره و ممكنه بهم بخوره مراسم؟ 

ايراد گرفتن؟ اختلاف سطح اقتصادي دارين؟ 

نه  تازه اونا یکم ازما پایین ترن ولی نمیفهمم این زنیکه چی میگفت

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2738
چقد بد😒😒😒😒

خونه ای که گرفتیم گاز رومیزی داشت بابام گفت هر وقت خونتو عوض کردی من برات گاز میگیرم،هر روز مادرشوهرم به شوهرم زنگ میزد میگفت بگو گاز بخرن بزار تو انباری😑

بعدشم وقتی پارسال خونه خریدیم کابینت کردیم بابام پول گاز رومیزیمونو داد

حرف ميزدي قبول ميكردن؟ يا دليل حرف نزدنت اين بود كه ميدونستي حرفت خريدار نداره و ممكنه بهم بخوره مرا ...

ن بابا نرمالن بهم كه نمیزدن چون شوهرم خودش منو انتخاب كرد. كلا یلد نیستن چجوری خوبی كنن . گرچه لباسمو دوست نداشتم لاغر بودم میخواستم لباسم جچر دیگه باشه. محل عقدمم خوب بود تر و تمیز ولی چون اشنای خودشون بود حتی یه زحمت ندادن خبر بدن به ما .هیچی نگفتن مادرشوهرم خودش رفت اونجا وقت گرفت بعدشم من رفتم اونجا رو دیدم ولی كلا از كاراشون ناراحتم چون هیچی نگفتم عروسیمم همین كارو كردن تالارو گرفتن بعدش به ما گفتن😞😞 میگم كه كلا مقصر خودم بودم از بس از خودم دفاع نكردم هی بدتر شدن 

شوهر خواهر شوهرت 

آخه این کارها اصلا به مرد ربط نداره 

اون ادم به حدی فوضول بود که میخواست من و شوهرم بریم قم تا یه روحانی که اونها قبولشون دارن ما را عقد کنن، در صورتیکه مادرم به شدت مریض بودن و اصلا نمیتونستن حرکت کنن

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم
خونه ای که گرفتیم گاز رومیزی داشت بابام گفت هر وقت خونتو عوض کردی من برات گاز میگیرم،هر روز مادرشوهر ...

چقد دخالت میكنن واقعا .اصلا روان ادمو بهم میریزن. حالا انگار نیان نظر بدن ما لنگ میمونیم😒

خاک توسر کسایی ک فقط میگن‌جهاز جهاز بنظرم‌ندیده و بدبختن و طمع کارن برای من همه چی رو سطح پایین خریدن ولی توقعشون از من جهیزیه لاکچری بود 😤😤😤😤هنوزم میگن حالا تمومش نمیکنن بااینکه چنان جهیزیه ای دادم ک هیشکدومشون ندارن 

....
2706