2737
2739
عنوان

دیشب شوهرم کتکم زد حامله هستم الان...

| مشاهده متن کامل بحث + 5180 بازدید | 119 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرت عین دختر بچه های ۱۵ ساله نامه نوشته😆😆

یعنی این مردا خیلی بچه ان بخدا😁هیچیدیگه فعلا هیچ کاری نکن نزدیکای عصر که شد پیام بده برگرد خونه. بزار تو این مدت هم یکم بترسه و نگرانت بشه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2731
همین الان که به دست و پا افتاده همین امروز وقت مشاوره و کنترل خشم بگیر براش واجب واجبه واجبه براتون& ...

باشه عزیزم ممنون

خدایا مواظب نی نیم باش💖 برای سلامتی پسرم یه صلواتبفرستین که سالم و صحیح بیاد  بغلم ممنون😗
شوهرت عین دختر بچه های ۱۵ ساله نامه نوشته😆😆 یعنی این مردا خیلی بچه ان بخدا😁هیچیدیگه فعلا هیچ کار ...

یه چشمم کشیده که داره گریه میکنه

خدایا مواظب نی نیم باش💖 برای سلامتی پسرم یه صلواتبفرستین که سالم و صحیح بیاد  بغلم ممنون😗
2738

به نظر من کارش خیلی خیلی بد بوده... قراره تو.این زندگی هروقت بهش فشار اومد سر تو.خالی کنه...  به نظر من چند روز اصلا بهش زنگ نزن زنگم زد بگو دلم شکسته نمیتونم به این راحتیا ببخشمت بعد چند روز بهش بگو به خاطر بچمون ی فرصت دوباره بهت میدم 

ببین تو جای خواهرم ببخشی و بگی بیا خووه بخشیدم و ... مطمعن باش مطمعن مثل روز که روشنه حتمن حتمن بازم ...

میدونم چی میگی بجز مشاوره هیچی راهی نیست دیکه؟اخه واسه بارداریم خیلی پول خرج شد بیکارم هست پولم نداره 

اره

پس بذار برگرده خونه😐😁ولی حتما ب قول دوستان مشاور برو چون فردا بچه بیاد و اینکارارو بکنه داغون میشی هم تو هم بچه.. موفق باشی گلم برا نی نیتم صلوات میفرستم ک سالم و صالح بیاد بغلت😊

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
یه چشمم کشیده که داره گریه میکنه

ای خدا😂این بارو بخشش ولی حتما برید مشاوره یا خودت باهاش بشین مفصل صحبت کن زندگی میدون بوکس نیست که

❤Ohne dich kann ich nicht leben❤پسرم عشق زندگیمونه💋
2706