2726
عنوان

دیشب شوهرم کتکم زد حامله هستم الان...

5172 بازدید | 119 پست

سلام خانوما دو روزه شوهرم بیکار شده همش به من میچسبه از رو شوخی بدجور اذیتم میکنه گریم میگیره بعد دیشب هی حرف میزد بهم مسخره میکرد منو منم گفتم خودتی بعد عصبی شد دستمو پیچوند با مشت زد تو سرم وحشتناک منم ترسیدم میلرزیدم و گریه میکردم وحشی شده بود از وقتی حامله شدم شوهرم حتی یه ناخنش بهم نخورده بود اینقد هواسش بهم بود نمیدونم چرا اینطوری کرد بعد حرفای زشتی بهم زد منم گریه میکردم میگف زنا زاده حروم زاده به بابام اینا فحش داد این دوتا فحششو نمیتونم هضم کنم 

الان بقیشو میگم....

خدایا مواظب نی نیم باش💖 برای سلامتی پسرم یه صلواتبفرستین که سالم و صحیح بیاد  بغلم ممنون😗

بعد من بخاطریکه گریه کنم راحت رفتم حمام دوش گرفتم دست و پام بی حس شده بود نتونستم وایسم اومدم بیرون خوابیدم اونم رفت جدا خوابید الان بیدار شدم شوهرم گفت من دارم میرم برات نامه نوشتم رویخچاله

خدایا مواظب نی نیم باش💖 برای سلامتی پسرم یه صلواتبفرستین که سالم و صحیح بیاد  بغلم ممنون😗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبل بارداری دست بزن داشته ینی درسته ؟ اگر اینطوره متاسفم ک با این اخلاقش ازش باردار شدی 

نه از وقتی ازدواج کردیم اومدم خونه خودم یه بار منو زد خواستم طلاق بگیرم دیگه تکرار نکرد

2728
نه از وقتی ازدواج کردیم اومدم خونه خودم یه بار منو زد خواستم طلاق بگیرم دیگه تکرار نکرد

الان ک زدت چیکار کردی

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤

برام قابل هضم نیس زدن زن اونم حامله

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2706