2733
2734
عنوان

این خواب چند بار برام تکرار میشه خیلی دوس دارم معنیشو بدونم

| مشاهده متن کامل بحث + 950 بازدید | 184 پست

استارتر عزیز اکثر خوابهایی که ما میبینیم ناشی از افکاریه که در طول روز داشتیم و معمولا تعبیر خاصی نداره ولی به نظر من خوابهایی که بی دلیل و بدون پیش زمینه فکری و بصورت تکراری میبینیم حتما تعبیر میشه شاید امروز نباشه ولی بالاخره تعبیر میشه حتی شده چندسال هم بگذره. شما به نیت خوب بگیر انشاالله که اتفاق های خوبی براتون رقم بخوره.

استارتر عزیز اکثر خوابهایی که ما میبینیم ناشی از افکاریه که در طول روز داشتیم و معمولا تعبیر خاصی ند ...

ممنون عزیزم 😘

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست طوفان زده ام راه نجاتی بفرست گفتا که بازمزمه ی یا مهدی عطر گل نرگس صلواتی بفرس🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم از بس براش هرروز خواب تعریف میکنم مسخرم میکنه😂

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست طوفان زده ام راه نجاتی بفرست گفتا که بازمزمه ی یا مهدی عطر گل نرگس صلواتی بفرس🌺
2731

خواب دیدن انگشتر برای خانم خیلی خوبه. اگه کسی بهت هدیه بده یا اینکه تو خواب ببینی انگشتر داری کلا خوبه. حالا اگه تو خوابت انگشتر عقیق دیدی. که تو واقعیت اون رو نداری. معنیش اینه که 

فراخی روزی و گشایس کار برات ایجاد میشه. که خیلی خوبه . اگه تو خواب ببینی که انگشتر عقیق خود را فروختی .تو کارت مشکلی بوجود میاد. یا یه فرصت خیلی خوب رو از دست میدی. اگه تو خواب ببینی انگشتر عقیق رو دادی به کسی. این یعنی تو برای یکی یه کار خیری رو انجام میدی و یا راهنماییش میکنی که باعث میشه تو کارش موفق بشه.

حالا رنگ انگشترت رو تو خوابت یادته چه رنگی بوده؟

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)

کلا انگشتر هر چی باشه برای زنها خوبه اما اگه انگشتر طلا رو یه مرد تو خواب ببینه یعنی تو کارش ضرر بوجود میاد. 

کلا انگشتر هر چی باشه برای زنها خوبه اما اگه انگشتر طلا رو یه مرد تو خواب ببینه یعنی تو کارش ضرر بوج ...

من چند بار دیدم رنگش قرمز زرشکی بود که از رنگش فهمیدم عقیقه گفتن این چه انگشتریه من گفتم کاظمین یبار هم دس یه زنی خیلی انگشتر دیدم من دوس داشتم از اون انگشترا داشته باشم انگشتر دلربا بود یبار هم دست شوهرم دیدم رنگ نگینش زرد بود یکی گفت تو خواب چون شوهرت این انگشتر دستش رزق وروزیتون خوبه دیشب هم خواب انگشتر عقیق دیدم 

2740
من چند بار دیدم رنگش قرمز زرشکی بود که از رنگش فهمیدم عقیقه گفتن این چه انگشتریه من گفتم کاظمین یبار ...

آره کلا انگشتر عقیق خیلی خوبه و به رزق و روزی ربط داره. انشالله که همینطور باشه. کلا اگه هم کسی بهتون هدیه بده که عالیه. 

من چند بار دیدم رنگش قرمز زرشکی بود که از رنگش فهمیدم عقیقه گفتن این چه انگشتریه من گفتم کاظمین یبار ...

البته ربط به ایمانتون هم داره. ممکنه که ایمانتون از اینی که هست بیشتر بشه و ایمان بالا به خدا مطمئنا رزق و روزی هم همراهشه. چون انگشتر عقیق مخصوص ائمه اطهار هم بوده 

آره کلا انگشتر عقیق خیلی خوبه و به رزق و روزی ربط داره. انشالله که همینطور باشه. کلا اگه هم کسی بهتو ...

ممنون عزیزم

ممنون عزیزم که تعبیر کردی

خواهش میکنم. من باز هم میگم. من معبر خواب نیستم. و فقط چیزهایی رو که بلدم رو میگم. انشالله که همینطوری هم باشه. و انشالله که رزق و روزیتون همیشه جلوی پاتون باشه 

❤❤

یه خواب دیگه هم دوبار برام تکرار شد مادرشوهرم الان یسال فوت کرده خواب میبنم دوباره زنده شده واز قبر درش اوردن منم خیلی خوشحال میشم وبه شوهرم میگم مامانت زنده شد 😪

خواهش میکنم. من باز هم میگم. من معبر خواب نیستم. و فقط چیزهایی رو که بلدم رو میگم. انشالله که همینطو ...

پیام منو ندیدی؟😢

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56