2726

کسی میتونه کمکم کنه من همش خواب انگشتر ونگین انگشتر میبنم انگشتر عقیق یبار یبار انگشتر دلربا ویبار دست شوهرم انگشتر بود که تو خواب گفتن برا رزق وروزیش خوبه وباز دوباره انگشتر عقیق دیدم کسی میتونه تعبیر کنه

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست طوفان زده ام راه نجاتی بفرست گفتا که بازمزمه ی یا مهدی عطر گل نرگس صلواتی بفرس🌺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سرچ میکنم ولی من خوابهام یجورین که تو تعبیر نیستن

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست طوفان زده ام راه نجاتی بفرست گفتا که بازمزمه ی یا مهدی عطر گل نرگس صلواتی بفرس🌺
بخوای نخوای میاد😂...من قبل حاملگیم همش خواب انگشتر میدیدم...تازه پسرم هست😂

عزیزم من جلوگیری میکنم میدونم بچه نیس خودم یه پسر یه دختر دارم

من و پدر مادرمم از خییییییلی وقت پیش شاید وقتی من دبستان میرفتم خواب میدیدم ک من شوهر کردم و انقد اذ ...

بله رویای صادقه منم چند بار خواب دیدم که واقعا عمون شکل تعبیر میشد من خیلی به خواب اهمیت میدم چون خیلی تاثیرشو میبنم واقعا بعضی وقتا همون چیزا که توخواب بود برام اتفاق میفته

من تعبیر خواب انگشتر عقیق رو میخوام چون خودم دوس دارم همچین انگشتری داشته باشم

آره انگشتر عقیق خیلی خوبه

حالا که چندباره خوابشو هم میبینی،خب بذارین

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....
2706