2737
2739
عنوان

این خواب چند بار برام تکرار میشه خیلی دوس دارم معنیشو بدونم

| مشاهده متن کامل بحث + 950 بازدید | 184 پست
آره انگشتر عقیق خیلی خوبه حالا که چندباره خوابشو هم میبینی،خب بذارین

چون دنبال اصلش میگردم چون نمیدونم اصل چطوره بعد میترسم همزاد داشته باشم

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست طوفان زده ام راه نجاتی بفرست گفتا که بازمزمه ی یا مهدی عطر گل نرگس صلواتی بفرس🌺
چون دنبال اصلش میگردم چون نمیدونم اصل چطوره بعد میترسم همزاد داشته باشم

یعنی چی همزاد داشته باشم؟

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چی همزاد داشته باشم؟

چون مادرشوهرم داش بعد میگن اینا منتقل میشن به افراد خونواده منم میترسم خودم الان هرجا انگشتر عقیق میبنم دلم یجوری میشه اون انگشترو میخوام

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست طوفان زده ام راه نجاتی بفرست گفتا که بازمزمه ی یا مهدی عطر گل نرگس صلواتی بفرس🌺
من تعبیر خواب انگشتر عقیق رو میخوام چون خودم دوس دارم همچین انگشتری داشته باشم

یه کانال تل گ رام بود که خواب تعبیر میکرد .کانال تعبیر خواب 

برو توش شاید موفق شدی بفهمی تعبیر خوابتو 

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2728
یه کانال تل گ رام بود که خواب تعبیر میکرد .کانال تعبیر خواب  برو توش شاید موفق شدی بفهمی تعبیر ...

تلگرام ندارم😑

چون مادرشوهرم داش بعد میگن اینا منتقل میشن به افراد خونواده منم میترسم خودم الان هرجا انگشتر عقیق می ...

از کجا فهمیدی مادرشوهرت داشت؟ اصن همزاد یعنی چی؟ یه کم ترسیدم

باردارم

ترسناک نگی، آروم بگو

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....

تعبیرش اینه که از شخص بزرگی به شما منفعتی میرسه 

تو کتاب تعبیر خواب دیدم.

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2740
از کجا فهمیدی مادرشوهرت داشت؟ اصن همزاد یعنی چی؟ یه کم ترسیدم باردارم ترسناک نگی، آروم بگو

نمیدونم دقیقا 😑

تعبیرش اینه که از شخص بزرگی به شما منفعتی میرسه  تو کتاب تعبیر خواب دیدم.

ازهیچکس خیری ندیدم الان ببینم 

ازهیچکس خیری ندیدم الان ببینم 

تعبیر به نیکی کن ،خود خوابت داره میگه بهت منفعتی میرسه اونوقت .....😑😑

من پارسال خواب دیدم یه ربع گوجه کوچیک خریدم و تو یخچالمه ،تعبیرش دیدم  ..نوشته بود میراث بهتون میرسه اما کم ...واقعا هم شد از مادر بزرگم مبلغی پول بهم رسید 

عزیزم منتظر باش و از خدا بخاطر این منفعتی که تو راهه و قراره بدستت برسه سپاسگزار باش و بگو خدایا شکرتت.

نا امید نباش  به این تکرار خوابها هم ایمان داشته باش

تعبیر به نیکی کن ،خود خوابت داره میگه بهت منفعتی میرسه اونوقت .....😑😑 من پارسال خواب دیدم یه ربع ...

خیلی امیدوارم عزیزم😘😘😘