2737
2734
عنوان

خانومای کاراگاه ! ! !

228 بازدید | 30 پست

لطفا بیایین بگین با چنین جاری چگونه رفتار کنم؟

من جاری دومم و دو شال پیش جاری سوم هم اومد ولی ماشا... هم خوشگله و هم قددددد بلندی داره و بسیارر سرزبون داره. یعنی خیلی تو دل خونواده شوهر جا باز کرده البته من از هیچ کدوم این امتیازها ناراحت نیستم برخلاف بعضی خانمها که میگن باید از جاری دوری کرد من نه تنها جاری بلکه مادرشوهر و خواهرشوهرها هم باتمام تحقیرها و دلخوریهایی که اوایل پیش اومده بود و سردی روابط الانمون باز هم دوستشون دارم درسته همشون عین فیلم hd ذخیره شدن ولی هر وقت میبینمشون باهاشون با محبت حرف میزنم. چون خودمم از ادمایی که خودشونو میگیرن و افاده ای هستم خوشم نمیاد. جاری سوم عزیز از وقتی وارد خونواده شوهر شده وقتی ماهم اونجاییم اصلاااااااااا یک کلمه هم بامن صحبت نمیکنه فقط سرشو با پسرام گرم میکنه پسر منم که کشته مردشه. هر بار اینطوری میشینه فقط بابچه ها در صورتیکه باهم نشستیم مثلا بخواد حرفی پیش بکشه و صحبت کنه. در صورتیکه بین اقوام شوهر چنان معرکه گرفته بود و داشت از خصوصیات و مهربونیهای خودش صحبت میکرد. احساس میکنم بهش گفتن اصلا باهام حرف نزنه. امروز هم رفتیم خونه مادرشوهر اوناهم اومدن بازهم بازی و حرف زدن با بچه ها ...   اخه خودم خجالت میکشم میگم شاید هنوز خجالت میگشه یعنی هنوز روش باز نشده یا میگم خب ایشون بعد من اومدن الان بقیه منتظرن ببین که من باهاش چه جوری رفتار میکنم تا اینکه نمیتونم منم مثل خودش تو سکوت بشینم مجبور میشم سکوتو بشکنم. اقایون یه طرف گرم صحبت اینور خانمها در سکوت محض. تا اینکه من یه سوالی ازش میپرسم که مثلا چیکار میکنی و. .... بعد خلاصه جواب میده و تموم. 

بزن ب بیخیالی خودت هم مث اون رفتارکن

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وقتي حال نميكنه بزار هر جور دوست داره رفتار كنه 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

در ضمن تو این مدت خیلی کم همدیگرو دیدیم برای اولین بار که خونش دعوتمون کرده بود منو بچه ها رفتیم فک کردم مادذشوهر و جاریها هم اومدن وقتی درو بتز کرد رفتیم داخل دیدیم بجز مادرش کسی نیست گفتم بریم بالا با مادرشوهر میاییم گفت نهههه بشینین اوناهم میان. تقریبا تا اومدن اونا دوساعت طول کشید توی اون مدت پسرم درس داشت گفتم بریم اتاق پشتی باهاش کار کنم دریغ از یه چایی عین چییییی با مادرش نشسته بود تا اینکه بقیه اومدن برامون چایی اورد. 

2738
در ضمن تو این مدت خیلی کم همدیگرو دیدیم برای اولین بار که خونش دعوتمون کرده بود منو بچه ها رفتیم فک ...

کارتوهم خوب نبوده. ولی خوب کار اون بدتر...  باید پدیرایی میکرد. باهر کی عین خودش باش. محبت الکی نکن به کسی.

من اینجوریم که باکسی صحبت نمیکنم تا باهام صحبت نکنن و بیشتر با بچه ها راحتم.خانواده شوهرمم دوس دارم.بعضیا تو دلشون چیزی نیست اینجورین. اگه فهمیدی اینجوریه بفهم حرفای مورد علاقش چیان و درباره ی اونا باهاش حرف بزن زبونش وا میشه 😁

همہ چے درست میشہ 32ـُــــم همین مـاه ساعتِ 25:00
2706