2733
2739
عنوان

شوهر رویاهاتون چ شکلی بود یا هست؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 97 پست

فک نمیکردم همسرم به این خوشگلی باشه

قد متوسطو چهره معمولی تصور میکردم ولی برعکس

توی ذهن من خیلی خنده رو   و برون گرا بود

و دقیقا همونطور هست 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوس داشتم شوهرم همیشه خیلی نازمو بکشه خیلی تعصبمو داشته باشه اجازه نده کسی راجبم حرف بدی بزنه دوس داشتم مشکل مالی نداشتیم البته زیاد پر توقع نیستم ولی خب وقتی مشکل مالی داشته باشم استرس داغونم‌میکنه دوس داشتم حمایتم کنه بهم احساس امنیت بده هم از نظر مالی هم احساسی هم عاطفی هم اینکه خدا شناس و پایبند به اصول اخلاقی باشه شاد باشه باعث شادی منم بشه دروغ نگه قوی باشه مرد واقعی باشه و اینکه وفا دار باشه و برام خیلی طلا بخره 😅😅

2728

شبیه بهرام رادان میخواستم خداییش

الان شبیه عثمان بن لادن نصیبم شدِ😂😂😂😂

نه ولی خداییش چهارشونه وقد بلندِ و کچل هم نیست قیافشم بدک نیست میشه گفت خوبه

ولی خب بهرام نمیشه چه کنیم خواهر کوفتش بشه هرکی زنِ بهرام رادان میشه انشاا... تا ابد مجرد بمونه 

ازنظرشرایط همیشه میگفتم خونه داشته باشه یا سریع بعدازدواج بخره..

منو خیلی دوست داشته باشه

ادم منطقی باشه

چشم چرون نباشه

اهل نماز و روزه باشه...

همممممممه اینارو هم داره خداروشکر.

فقط دیگه عقلم نرسید بگم ماشین داشته باشه و پولدارباشه😆

اخه  مامانم همیشه میکفت ادم تومجردی هرچی درباره شوهرش بخواد و دعاکنه ک شریک زندگیش اونو داشته باشه محقق میشه.....

واقعا واسه من همین شد..

یه 

من دوست داشتم قد و هیکش از من بیشتر باشه که وقتی پشتم وایمیسته من دیده نشم 😅 دقیق همون شده ومیخواستم خواهرا و خونوادش خوشتیپ باشنو باکلاس که اونم شد ... اخلاقاشم تا حدودی ولی شغل و فرعنگ خونواده و اینا.... اصلا با اونیکه میخواستم متفاوت شده

گذشته ها گذشته امروز واقعیته منه ....😊 ما زنهای ایران قویترین هستیم👍
2740
ادم خوش اخلاق و با فهم و شعور واینکه عاشق هم باشیم  دقیقا دارم با یه ادم بداخلاق ...

چرا چی شد ک بااین ادم ازدواج کردین

یه خبر خوب برای تو❤اگر دوست دارین انگلیسی رو یاد بگیرین باهزینه کم یا به من درخواست دوستی بدین یا به ادرس تل پیام بدین        english_teacher99@

دقیقا همون قیافه واندام حتی مدل مویی که دوستداشتم ،جالبیش اینجاست ازدواجم کاملا سنتی بود ،هرچند گاهی اختلاف پیش میاد اما قلبا خیلی همدیگرو دوستداریم خداروشکر راضی ام

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
فک نمیکردم همسرم به این خوشگلی باشه قد متوسطو چهره معمولی تصور میکردم ولی برعکس توی ذهن من خیلی خن ...

میشه عکس بزاری؟؟از اقاتون؟؟

یه خبر خوب برای تو❤اگر دوست دارین انگلیسی رو یاد بگیرین باهزینه کم یا به من درخواست دوستی بدین یا به ادرس تل پیام بدین        english_teacher99@
2706