2733
2739
عنوان

شوهر رویاهاتون چ شکلی بود یا هست؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 97 پست

از خصوصیاتی‌ که دوست داشتم زیاد تو شوهر من پیدا نمیشه چون خیلی فانتزی و شاید بگم بچگونه فکر میکردم ولی الان خیلییی از شوهرم راضی ام و دوسش دارم البته ۳ماهه‌ ازدواج کردیم شاید چون اولشه😓😢😢😥😥😥😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شالله که یه خواستگار با فهم و درک برات بیاد  برای منم دعا کن خودم که همیشه غسل صبر میکنم که ...

ایشالا همه چی حل میشه از صحبت کردنتون مشخص خانوم صبور دوست داشتنی  هستید ایشالا به حق امام حسین مشکلتون زود حل شه و شوهرتون متوجه بشه و خوب شه 

❤️😍
2728

قیافه و قد و تیپ و آداب  اجتماعی اش همین هست که دارم اما اخلاقش نچ ، خانواده اش نچ ، عاطفه و محبت  نچ  خب اما بازم دوستش دارم زیاد اونم دوستم داره زیاد و با عشق زندگی میکنیم بقیه اختلافات و تضادها را خط میزنیم 

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 
از قدرت جذب استفاده کردین؟ 

نه بابا منظورم اینه تصورم درست دراومد

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
2738