2737
2739
عنوان

مادرشوهرم نمیتونم با اسم مستعار صدا کنم😕😩

| مشاهده متن کامل بحث + 2445 بازدید | 142 پست
وا همون کم مونده بهش بگم جان باداینکه خیلی بد نیس ولی دخالت تو زندگیم واینکه شوهرم خیلی حرف گوش کنش ...

نکنی این کارووووو؟جان چیه؟مگه جان هستن؟از چیزی که بدشون میاد اینه که بهشون بگی زنعمو به شوهرشم بگی عمو 

من از کاربرای قدیم ام پسم یادم رفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم اوایل بهش میگفتم مامان با وجود اینکه دو ماه بعداز عروسیم مامان خودم‌فوت شد ولی گفتم چه فرقی میکن ...

خوشبحالت ک دوری ازش.من میبینمش.دیروز رفتیم مراسم با ماشین برادرشوهرم.مامانم زنگ زنگ مادر شوهر و پدرشوهر هم بودن.گفت کی هسین.گفتم بابای رامین رضا داداشش.ب مادرشوهرم رسیدم گفتم خودمومیم دیگه.اصلا خیلی بد بود😢

صداش بزن new folder  تا بعدا اسم مناسبشو پیدا کنی 😄😄

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
خوشبحالت ک دوری ازش.من میبینمش.دیروز رفتیم مراسم با ماشین برادرشوهرم.مامانم زنگ زنگ مادر شوهر و پدرش ...

وا خب میگفتی مامان بابای رامین 😐😐

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
2740

من كه ميگم مامان جون مامان جان مامان جونم آخه خيلي عشقه 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

نریزین حالا سرما ولی من اگه مادر شوهرم خالمم نبود فکر نمیکنم مامان صداش میکردم

من ی مادر بیشتر ندارم...

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
نکنی این کارووووو؟جان چیه؟مگه جان هستن؟از چیزی که بدشون میاد اینه که بهشون بگی زنعمو به شوهرشم بگی ع ...

ب شوهرش میگم عمو.خداستم بگم زن عمو موندم هیچی نگفتم.از کسی هم شنیدم ک گفته لصلا من صدا نمیزنه قبلا میگفت مادر ولی دیگه اصلا صدام تمیزنه😟

واقعا منم دلم نمیخاد بهش مامان بگم ولی دیگه گفتم 😔😔😔😔  میخام سعی کنم کمتر صدا کنم

اخه شما چطوری میتونید بگید مامان..من نمیتونم بگم ی مادر خاستم بگم ک از زبونم برچیده شد😕