2733
2739
عنوان

مادرشوهرم نمیتونم با اسم مستعار صدا کنم😕😩

| مشاهده متن کامل بحث + 2445 بازدید | 142 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من وایمیسم نگام کنه بعد حرف بزنم یا نگاه نکنه خیلی بلند حرف میزنم نگاه کنه🤣 

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...
2728
2740
اینم خوبه.ولی حس نمیکنی ی کم غریبانس😆

اخه هرچی میگیم تو میگی زشته که 😂😂همون مامان بگو خودتو راحت کن😉زن داایی من تازه عقد کرده بود به مادربزرگم تا چندماه میگفت حاج خانم بعد که فهمیده چه مادرشوهری گیرش اومده نمیدونی چه جوری زبون میریزه یه مادرجااان میگه بیاببین 

نمیتونم اصلا نمیتونم.من همون اوایل شاید ی باز صداش مادر زدم بعدش اون اتفاقا افتاد....بعد 5و6 ماه بعد ...

منم اوایل بهش میگفتم مامان با وجود اینکه دو ماه بعداز عروسیم مامان خودم‌فوت شد ولی گفتم چه فرقی میکنه اونم مادره دیگه اما از وقتی شروع کرد به نشون دادن‌اون‌روی سگش فهمیدم‌واقعا این‌برای بچه های خودشم ماپان نیست تا چه رسد من تا الان باااش برخوردی نداشتم که بخوام صداش کنم‌تقریبا یکساله ندیدمش و دیگه نخواهم دیدش خدا کنه هیچوقتم نبیمش اما اگررررررر روزی دیدمش یا صداش نمیکنم یا بهش میگم فلانی(اسم خودش) والاااااا نه خانمی نه حاج خانمی نا هیچی اینجور افراد رو باید تا میتونی سبک‌کنی به بعضیا احترام‌لمبذاری سرشون‌گیج‌میاد

من از کاربرای قدیم ام پسم یادم رفته
اسمش با جان  یا حاج خانوم

وا همون کم مونده بهش بگم جان باداینکه خیلی بد نیس ولی دخالت تو زندگیم واینکه شوهرم خیلی حرف گوش کنش هس ازش بد میاد خیلی مارموزه.کینه بدی ازش دارم

2706