2737
2739

لقاح که نمیشه فهمید😊

لانه گزینی من لک دیدم و قطع شد

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کلا دنبال هیییچ علائمی نباش چون زیاد گول میزنن

و تو هر بدنی و سر هر بارداری فرد متفاوتن

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.

استارتر شرمنده وسط تاپیکت

من دو روزه دم غروب حالت تهوعادی و سرگیجه و اینا دارم 

به مدت یکی دوساعت

تو اقدامم 

روز 15 تخمک گذاریم بود امروز 

دل درد ریزی هم مثل پریودی داشتم تو این چند روزه 

سمت چپم یکی دوبار تیر کشیده

میتونم امید داشته باشم یا نه؟؟؟

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
2740
این لانه گرینی باید حتما وجود داشته باشه؟؟؟

نه خیلیا لک نمیبینن و لانه گزینی انجام میشه

یعنی دردی چیزی من ۲۲بهمن تخمکم آزاد شد امروز کمردرد پری و معده درد دارم..گفتم امیدوارشم😕

نزدیک موعد پری یکم کمر درد و دلدرد داشتم ولی خیلیا ندارن

از موعدم‌گذشت یکم سینم تیر میکشید مثل همیشه که میخواستم پری شم

یعنی دردی چیزی من ۲۲بهمن تخمکم آزاد شد امروز کمردرد پری و معده درد دارم..گفتم امیدوارشم😕

و اگر۲۲ بهمن تخمک گذاری بوده الان برا لانه گزینی خیلی زوده