2737
2734
عنوان

حق طلاق گرفتید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 47 پست

نه شوهرم حق طلاق نداد و گفت نمیدم چون خیلی دوستت دارمو حتی طلاقم بخوای طلاقت نمیدم 

مرد خوبیه ازش بدی ندیدم تو این 6 سال

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

ولی واسم سواله حق تحصیل و بقیه حقا مثلا مردانمیذارن؟ 

الان  من هیچکدومو ازش نگرفتم ولی ازادم هرکار میخوام کنم! 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتی اگه بخوای هم به ندرت پیدا میشه مردی که همه ی حقا مخصوصن طلاق رو بهت بده اینو من نمیگم این ...

چقد جالبه که مهریه رو هم میخایی،بنظرم تمام اونایی ک گفتی حق همه زنها هست ولی اگه یروزی بخاد طلاق صورت بگیره مردای زرنگ احمق هم نباید تا عمر دارن سکه بدن به زنهاشون،بهتره عدالت در مورد هر دو طرف باشه.مهریه صفر -تمام حقوق زن هم بهش بدن.این نظر منه

2728
وقتی حق طلاق میخوای باید مهریه پایین بگیری مهریت بالا باشه بهت نمیدن مثلا ۱۴ تا سکه بقیه حقا مثل کار ...

درسته واقعا👌

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند🌹واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند.
من کلا استفادم نمیشه ...  اما کلی سوال شد برام خودم تنها برم کافیه ؟

منم که حق طلاق دارم هر روز استفاده نمیکنم 😂

خودتون و همسرتون با مدارک شناسایی و عقد نامه باید برید 

😁
شرایط خاصی داشت طرفتون؟چجوری مطرح کردین که قبول کردن من میترسم تو خواستگاری بگم پسره دیگه پشت سرش نگ ...

چه شرایط خاصی یعنی؟

والا طرف اگه آدم باشه و واقعا هم اهل زندگی کردن باشه راحت قبول می‌کنه 

من گفتم بابام یه نگرانی داره که از مهریه و هرچیز دیگه براش مهمتره پ چون بین خودش و مامانم همیشه برابری بوده توی همه چیز خیلی به این موضوع اعتقاد داره که حق و حقوق هردو طرف مساوی باشه

حق طلاق بازن باشه به معنی سلب حق از مرد نیست ،به این معنیه که زن یا مرد هررررکدوم میتونن درخواست طلاق بدن در صورت نارضایتی از زندگی

ولی اگه با مرد باشه زن باید بسوزه و بسازه و اگه طلاق بخواد باید چنددددسال توی راهرو دادگاهها بدوئه

2738
چه شرایط خاصی یعنی؟ والا طرف اگه آدم باشه و واقعا هم اهل زندگی کردن باشه راحت قبول می‌کنه  من ...

خانواده شما از لحاظ موقعیت اجتماعی و مالی از شوهرت بالاتر بود؟

چقدر دنبال بالا پایین هستید 😄

تحقیق کرده بودم که حالا چجوری این بحث رو مطرح کنم کلی از آقایون گفته بودن مردی که بهتر باشه و جایگاه بهتری نسبت به شما داشته باشه اصلا نگاه نمیکنه شروط شما چیه،کلی آدم هستن که اون میتونه انتخاب کنه نمیتد بشینه شما براش شرط بزارین

تحقیق کرده بودم که حالا چجوری این بحث رو مطرح کنم کلی از آقایون گفته بودن مردی که بهتر باشه و جایگاه ...

نه اینطور نیست

کافیه صادقانه مطرح کن که نمیخوای در صورت اینکه به مشکل برخوردید توی دادگاه ها بچرخی 

میتونن شرط کنن که در صورتی که از حق طلاق استفاده کردید مثلا نصف مهریه بذل بشه که نگن هم مهریه میخوای هم حق طلاق 

😁