2737
2734
عنوان

حق طلاق گرفتید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه هیچ شرایط خاصی نبود  فقط با مردی برای ازدواج پیش رفتم که تربیت خانوادگی داشت و آدم هست چرا ...

فقط توی سند ازدواج ذکر شده ؟

هنوز دیر نیست هنوز صبر من ب قامت بلند آرزوست
 حتی اگه بخوای هم به ندرت پیدا میشه مردی که همه ی حقا مخصوصن طلاق رو بهت بده اینو من نمیگم این ...

با حرفاتون موافقم.

مخصوصا بخش معامله مهریه و حق طلاق.

کاش قانون یه مقدار مهریه اجباری میکرد که انقدر مردا ازش سو استفاده نکنن.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2731

حق اشتغال 

حق تحصیل 

حق خروج از کشور 

حق حضانت فرزند 

حق طلاق 

هیچکدام را ندارم 

مهریمم ۱۴ سکه هست 

درس میخونم 

کار میکنم 

از کشورم خروج پیدا میکنم 🙂 

با انسااان ازدواج کردم معامله نکردم سر زندگیم 

معمار و طراح داخلی / برای مشاوره طراحی منازلتثن درخواست دوستی بدید 

وقتی حق طلاق میخوای باید مهریه پایین بگیری مهریت بالا باشه بهت نمیدن مثلا ۱۴ تا سکه بقیه حقا مثل کار و تحصیلو و محل زندگی کشکه اون نخواد بزاره کار کنی یا درس بخونی انقدر اذیتت میکنه که خودت بی خیال شی ادمم باشه که نیازی به این کارا نیست

من حق طلاق نگرفتم مهریه م روهم بخشیدم ۹سال باهم زندگی میکنبم تاحالا یکبار هم شوهرم سر قصیه مهریه اذیتم نکرده درعوض هرچی بدست بیاره بهم میگه مال توئه ودر استانه خرید خونه هستیم گفته خودت بپسند وبخر بنام خودت؛نگفته بجای مهریت ولی خودم حس میکنم میخواد ازخودگذشتگی منو جبران کنه،کلی هم طلا گرفته برام تو این ۹سال اگر نیاز داشته باشه سرمایه بهش میکم طلاهای من هست میگه خجالت بگش اونا هدیه من به تو،هدیه رو پس نمیدن حالا ازگفتن این مطالب میخواستم به این برسم که حق طلاق ومهریه و ...همش حرفه مهم خوشبختی وآرامشی هست که تو زتدگی باهم داشته باشیم مهم انتخاب درسته

2740
وقتی حق طلاق میخوای باید مهریه پایین بگیری مهریت بالا باشه بهت نمیدن مثلا ۱۴ تا سکه بقیه حقا مثل کار ...

نه عزیزم

میتونی استفاده از حق طلاق رو منوط به بذل مهریه کنی 

منافات ندارن 

😁
نه  اون‌ موقع که وجه قانونی نداره تمامی حقوق بصورت تام و بلاعزل توی دفترخانه ثبت شده اند

اخه من ب دفتر دار گفتم ک حق طلاق و حق تحصیل میخوام 

توی سند ازدواجم ذکر شده .... 

یعنی باید الان چیکار کنم؟

اخه من ب دفتر دار گفتم ک حق طلاق و حق تحصیل میخوام  توی سند ازدواجم ذکر شده ....  یعنی ب ...

حق تحصیل فکر کنم توی عقدنامه کافیه 

ولی حق طلاق باید ثبت دفترخانه بشه 

باید برید دفتر ثبت اسناد رسمی 

😁
حق تحصیل فکر کنم توی عقدنامه کافیه  ولی حق طلاق باید ثبت دفترخانه بشه  باید برید دفتر ثب ...

من کلا استفادم نمیشه ... 

اما کلی سوال شد برام

خودم تنها برم کافیه ؟