2733
2734
عنوان

حق طلاق گرفتید ؟

660 بازدید | 47 پست

حس میکنم این موضوع جا نیفتاده

ولی من به طرفم هر چه قدر اعتماد داشته باشم و دوسش داشته باشم همه حقامو میخوام ازش

نمیخوام با عقد از نظر قوانین اختیار دارم یه نفر دیگه بشه

اونم منی که به شدت مستقلمم

شما گرفتید یا اصلا مطرح کردید ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

حتی اگه بخوای هم به ندرت پیدا میشه مردی که همه ی حقا مخصوصن طلاق رو بهت بده اینو من نمیگم این جامعه ای که درش زندگی می‌کنیم فریاد میزنه دلایل مختلفی هم داره یکی ننگ میدونه یکی ام از ترس این که مبادا بری پشت سرت نگا نکنی الان دیگه بعضی مردای پرتوقع احمق زرنگ شدن میگن حق طلاق در مقابل یک سکه تمام مهریه! چیزی که اصلا با عقل عرف جور در نمیاد! از من میشنوی باهرکس خواستی ازدواج کنی قبلش نظرشو جلب کن حالا به هر روشی که خودت صلاح میدونی تا بااین درخواستت شگفت زده نشه و سعی کن این درخواست رو شخصا از پسر داشته باشی نه از خانواده پسر چون اونا هیچ نقش مهمی ندارن بفهمنم سریع مانع میشن حتی اگه نیم درصدم قبول نکرد در عوض بقیه حقای که خیلی مهمه مثل حق اشتغال و تحصیل و حضانت رو لااقل بگیر که سرت کلاه نره 

بگیر حقاتو مم همه رو گرفتم   ولی از الان انقد با جبهه به موضوع ازدواج نگاه نکن

شرایط خاصی داشت طرفتون؟چجوری مطرح کردین که قبول کردن من میترسم تو خواستگاری بگم پسره دیگه پشت سرش نگاه نکنه

شرایط خاصی بود؟چجوری مطرح کردین که پسر فراری نشد؟

نه هیچ شرایط خاصی نبود 

فقط با مردی برای ازدواج پیش رفتم که تربیت خانوادگی داشت و آدم هست

چرا باید پسر فراری بشه؟

مگه حق خاصی میده ؟

حق برابر که منت نداره

اگه هم از مهریه میترسه حق طلاق رو منوط به بذل همه یا مقداری از مهریه بکن

😁
نه هیچ شرایط خاصی نبود  فقط با مردی برای ازدواج پیش رفتم که تربیت خانوادگی داشت و آدم هست چرا ...

چجوری تشخیص بدم که خانواده دار و با تربیت هست چجوری میشه با اینجور مردا آشنا شد؟کجان چرا من نمیبینم😭البته پدر خودم زیاد با فرهنگ و تربیت نیست ولی مادرم هست

2706