2733
2734
عنوان

خانوما به کمکتون احتیاج دارم

327 بازدید | 38 پست

طلاق گرفتن خیلی سخته؟؟

شوهرم مردخوبیه مشکلی هم نداشتیم اما یهو سرهیچوپوچ دعواکردیم بعدش میگه طلاق

حتی جوابمم نمیده

یک هفته اس کارم گریه اس

خونه بابامم

خانوادشم بیمحلم کردن

برام دعاکنین زندگیم درست شه توروخدا...

تو دعوا و اختلاف  ازین حرفها پیش میاد 

بشینید با هم حرف بزنید 

هر چی بیشتر  بین تون فاصله بیوفته  بدتره

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو دعوا و اختلاف  ازین حرفها پیش میاد  بشینید با هم حرف بزنید  هر چی بیشتر  بی ...

آخه اصلا باهام حرف نمیزنه،الانم ماموریته،بی خداحافظی و....رفت به داداشمم گفته برگردم میام تکلیفشوروشن میکنم

2731

واى بلاتكليفى چقدر بده

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)
آخه اصلا باهام حرف نمیزنه،الانم ماموریته،بی خداحافظی و....رفت به داداشمم گفته برگردم میام تکلیفشوروش ...

آخه چرا یهو ب  این نتیجه رسیدن ؟؟

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
واى بلاتكليفى چقدر بده

دارم دق میکنم میگم یعنی من برااون مهم نیستم؟ خانوادمم ميگن ولش کن تاازماموریت بیادپیام نده

2738
بخدا سر یه دعوای الکی وخاله زنکی،سه ساله زنشم حالا جوابمم نمیده

وا، چ مسخره، بشین باهاش حرف بزن

ک چی طلاق!

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
مردی که اینقد راحت دم از طلاق میزنه بنظرم حذفش کن از زندگیت

آره بابام اینام ميگن.اخه من خ دوسش دارم، نمیدونم چیکارکنم ک برگرده